هدر موبایل
1397/11/11 12:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو هیات رییسه مجلس تشریح کرد:

اجرای SPV چه جزئیات تکنیکی دارد

یک عضو هیأت رئیسه مجلس تاکید کرد که راه اندازی سیستم مالی اروپا برای ایران (SPV) نشان دهنده موفقیت ایران و شکست مسیرهای تحریمی آمریکا خواهد بود.
اجرای SPV چه جزئیات تکنیکی دارد یک عضو هیأت رئیسه مجلس تاکید کرد که راه اندازی سیستم مالی اروپا برای ایران (SPV) نشان دهنده موفقیت ایران و شکست مسیرهای تحریمی آمریکا خواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/201811107515071532.jpg اجرای,SPV,,چه,جزئیات,تکنیکی,دارد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علیرضا رحیمی عضو هیأت رئیسه مجلس تاکید کرد که راه اندازی سیستم مالی اروپا برای ایران (SPV) نشان دهنده موفقیت ایران و شکست مسیرهای تحریمی آمریکا خواهد بود.

وی اظهار کرد: اجرای SPV دو مرحله دارد. مرحله اول اعلام رسمی توسط اتحادیه اروپاست که هنوز این کار انجام نشده است. در صورتی که رخ داد نشان دهنده عزم جدی اروپا و رفع اختلافات فیمابین کشورهای اروپایی است. همچنین حکایت از موفقیت ایران در تحقق این ساز و کار مالی دارد.

وی ادامه داد: مرحله دوم SPV عملیاتی شدن و بهره برداری از ساز و کار آن است که این مرحله چند ماه بعد پیاده سازی می‌شود. آن زمان شکست قطعی برای آمریکا است که تلاش داشت از طریق فلج کردن و مسدود کردن مسیر سوئیفت ایران را در حوزه مالی تحت فشار شدید قرار داده و زمین گیر کند.

به گزارش ایسنا این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان گفت: راه اندازی سوئیفت نشان دهنده موفقیت برای ایران و شکست مسیرهای تحریمی آمریکا است. کما اینکه مرحله اول آن یعنی اعلام رسمی هم موفقیتی در مسیر ۱+۴ و حرکت برجام بدون آمریکا خواهد بود.

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet