هدر موبایل
1397/11/11 19:02:00
سرویس استان ها

نشست هم اندیشی سهراب گیلانی با جمعی از فعالین اجتماعی شوشتر و گتوند

در همایش فعالین اجتماعی شهرستان های شوشتر و گتوند که با حضور نماینده این شهرستان ها در مجلس شورای اسلامی و صدها نفر از بزرگان ، معتمدین و فرهیختگان اقوام و طوایف مختلف برگزار شد، مسائل و موضوعات فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
نشست هم اندیشی سهراب گیلانی با جمعی از فعالین اجتماعی شوشتر و گتوند در همایش فعالین اجتماعی شهرستان های شوشتر و گتوند که با حضور نماینده این شهرستان ها در مجلس شورای اسلامی و صدها نفر از بزرگان ، معتمدین و فرهیختگان اقوام و طوایف مختلف برگزار شد، مسائل و موضوعات فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201901103646470896.jpg نشست,,هم,اندیشی,سهراب,گیلانی,با,جمعی,از,فعالین,اجتماعی,شوشتر,,و,گتوند Icana

به گزارش خانه ملت، سهراب گیلانی در  دیدار با جمعی از فعالین اجتماعی، نقش این قشر  را در جامعه و در ایجاد اتحاد و همدلی به ویژه در میان اقوام موثر دانست و خواستار نقش آفرینی روزافزون حاضرین در جامعه شد.
 
عضو هیئت رئیسه کمیسون شوراها و امور داخلی کشور محوریت فعالین اجتماعی برای پیشرفت در جامعه را اصلی اجتناب ناپذیر دانست و بر تداوم جلسات هم اندیشی به منظور تقویت نقاط قوت و اصلاح نقاط ضعف تاکید کرد. 

وی با استناد به آیات شریفه قرآن ، قومیت گرایی و نژادپرستی را امری مذموم دانست و بر لزوم نقش آفرینی موثر فعالین اجتماعی در این زمینه جهت پایان دادن به این مباحث در شوشتر و گتوند تاکید کرد. 

ایشان در بخش دیگر بیانات خود به انتخاب مدیران جوان، بومی ، دلسوز و متخصص ، با نگاه فراگیر و به دور از قومیت گرایی اشاره  و بر اهمیت حمایت از جوانان بومی برای نقش آفرینی در مسئولیت های مهم تاکید نمود.
 
سهراب گیلانی همچنین گزارشی در خصوص اقدامات انجام شده در حوزه انتخابیه برای جبران عقب ماندگی های بیست ساله و در حوزه های اشتغال ، صنعت، کشاورزی، محیط زیست و ... ارائه نمود.
 
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet