شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1397/11/12 16:30:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
آزادی خواه خبر داد:

مشکل بیمه صنعتگران صنایع دستی حل شد

سخنگوی کمیسیون فرهنگی و نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: پیرو پیگیری‌ها و جلسات مستمر با رئیس سازمان میراث فرهنگی و معاون صنایع دستی، مشکل بیمه صنعتگران صنایع دستی مرتفع شد.
مشکل بیمه صنعتگران صنایع دستی حل شد سخنگوی کمیسیون فرهنگی و نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: پیرو پیگیری‌ها و جلسات مستمر با رئیس سازمان میراث فرهنگی و معاون صنایع دستی، مشکل بیمه صنعتگران صنایع دستی مرتفع شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201612100102556234.jpg مشکل,بیمه,صنعتگران,صنایع,دستی,حل,شد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، احد آزادی‌خواه  اظهار کرد: پیرو این جلسات موضوع بیمه تعداد ۷۰۰ نفر از صنعتگران صنایع دستی کشور تا پایان سال حل می‌شود که در همین زمینه سهمیه‌ای نیز برای صنعتگران ملایر اختصاص داده شد.

وی گفت: در فاز اول مقرر شد ۳۰ میلیارد ریال برای بیمه صنعتگران به سازمان میراث فرهنگی تخصیص داده شود که ۲۰ میلیارد ریال آن تأمین شده و ۷۰۰ نفر تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرند.

آزادیخواه با بیان اینکه پرونده‌هایی که از قبل تکمیل و آماده شده اند تا پایان سال بیمه می‌شوند، گفت: در فاز بعدی نیز تعداد دیگری از صنعتگران حوزه مبل و منبت زیر پوشش بیمه می‌روند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet