هدر موبایل
1397/11/12 17:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مطرح کرد:

همه چیز درباره پرداخت مالیات آستان قدس رضوی /آیا رفتار دولت روحانی با آستان قدس سیاسی است؟

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی از رفتار دولت در قبال موضوع پرداخت مالیات توسط آستان قدس رضوی انتقاد کرد.
همه چیز درباره پرداخت مالیات آستان قدس رضوی /آیا رفتار دولت روحانی با آستان قدس سیاسی است؟ عضو فراکسیون نمایندگان ولایی از رفتار دولت در قبال موضوع پرداخت مالیات توسط آستان قدس رضوی انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/95596.jpg همه,چیز,درباره,پرداخت,مالیات,آستان,قدس,رضوی,,/آیا,رفتار,دولت,روحانی,با,آستان,قدس,سیاسی,است؟ Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی با بیان این که آستان قدس رضوی طبق اسناد منتشره در سالهای گذشته مالیات داده است اما دولت در تنظیم لایحه بودجه ۹۸ مقابل ردیف آستان عدد ۱ نوشته که یعنی درآمدها و میزان مالیاتش معلوم نیست گفت: وقتی آستان قدس رضوی به صراحت اعلام می‌کند که مالیات پرداخت کرده و حتی رئیس سازمان امور مالیاتی هم این موضوع را تایید و از این پرداخت‌های دقیق و سریع آنها تقدیر می‌کند این در حالی است که تکرار عدم پرداخت مالیات از سوی آستان طرف به نظر می‌رسد رفتارهای سیاسی مغرض گونه است. 

وی با بیان اینکه پرداخت مالیات وظیفه همگانی برای توسعه و پیشرفت جامعه طبق قانون است افزود: نمی‌دانم چرا برخی افراد باز هم بر طبل عدم پرداخت مالیات آستان قدس رضوی می‌کوبند در حالی که بدنه دولت این پرداخت مالیات را تایید کرده و می‌کند.

نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی اظهار امیدواری کرد که دولت و سیاسیونی که نگاه های آلوده دارند دیدگاه‌های خود را در این خصوص اصلاح کنند. ضمن اینکه قانون حدود نهادها و سازمان‌ها و ارگانهایی که باید مالیات پرداخت کنند را مشخص کرده است. 

علیرضا سلیمی

 

وی اظهار داشت: تکرار دروغ عدم پرداخت مالیات آستان قدس رضوی بیشتر به دلیل نگاه‌های سیاسی است در حالی که این امر کاملا شفاف است.

به گزارش فارس سلیمی در پایان گفت: افراد مغرض باید اطلاعات خود را در این خصوص اصلاح کرده و بدانند که مجلس هر ساله موضوع ارگان‌ها و سازمان‌ها و نهادهایی که باید مالیات بپردازند را مشخص می‌کند و لذا تکرار عدم پرداخت مالیات از سوی آستان قدس رضوی به دلیل ناآگاهی افراد است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet