هدر موبایل
1397/11/17 11:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مختار:

انتخابات استانی مجلس نقطه اتصال مردم از دهک‌های پایین همچون روستاها با نمایندگان را قطع می کند

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:‌ در حال حاضر تنها نمایندگان هستند که مطالبات مردم را در دولت پیگیری می‌کنند که این کار از طریق نظارت و راه‌های دیگر انجام می‌شود. اگر انتخابات را در سطح استانی داشته باشیم، با انجام این مهم باعث می‌شود که نقطه اتصال مردم از دهک‌های پایین همچون روستاها با نمایندگان کمتر شود
انتخابات استانی مجلس نقطه اتصال مردم از دهک‌های پایین همچون روستاها با نمایندگان را قطع می کند نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:‌ در حال حاضر تنها نمایندگان هستند که مطالبات مردم را در دولت پیگیری می‌کنند که این کار از طریق نظارت و راه‌های دیگر انجام می‌شود. اگر انتخابات را در سطح استانی داشته باشیم، با انجام این مهم باعث می‌شود که نقطه اتصال مردم از دهک‌های پایین همچون روستاها با نمایندگان کمتر شود https://cdn.icana.ir/d/019/201704103752144253.jpg انتخابات,استانی,مجلس,نقطه,اتصال,مردم,از,دهک‌های,پایین,همچون,روستاها,با,نمایندگان,را,قطع,می,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، جلیل مختار نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی  با اعلام مخالفت خود با استانی شدن انتخابات مجلس گفت: در حال حاضر نقطه اتصال مردم و دولت، نمایندگان هستند و قوه مقننه با توجه به نظارت بر اجرای قانون، نقطه اتصال بین دولت و مردم است.

وی افزود: وقتی این نقطه اتصال در بحث خُرد جامعه مورد توجه قرار گیرد، ارتباط مستمر بین مردم با نمایندگان باعث می‌شود بسیاری از مطالبات مردم به صورت خُرد اعلام می‌شود و این ارتباط به این معناست که نقطه امید و تنها مرجعی که برای مردم وجود دارد نمایندگان هستند. 

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:‌ در حال حاضر تنها نمایندگان هستند که مطالبات مردم را در دولت پیگیری می‌کنند که این کار از طریق نظارت و راه‌های دیگر انجام می‌شود. اگر انتخابات را در سطح استانی داشته باشیم، با انجام این مهم باعث می‌شود که نقطه اتصال مردم از دهک‌های پایین همچون روستاها با نمایندگان کمتر شود و با کمرنگ شدن این روابط باعث می‌شود تا آن بخش از مطالبات مردم که دولت هم آنها را پیگیری نمی‌کند بدون پاسخ و بدون نتیجه باقی بماند و موجب ایجاد نارضایتی در بین مردم شود. 

جلیل مختار

 

مختار خاطرنشان کرد: این استانی شدن به نفع دولت است چرا که نمایندگانی که مطالبات مردم را در دولت پیگیری می‌کردند، با استانی شدن انتخابات و کمرنگ شدن روابط نمایندگان با مردم، باعث می‌شود که این مطالبات هم کمتر از سوی نمایندگان پیگیری شود و شاید هم اصلا پیگیری نشود و این مسئله حاشیه امنی را برای دولت ایجاد خواهد کرد و این اتفاق به نفع دولت و مدیران خواهد بود. 

به گزارش فارس،وی افزود: در حال حاضر تنها مرجع مردم، نمایندگان هستند که مطالبات طبقه پایین جامعه را پیگیری می‌کنند و با استانی شدن، این ارتباطات بین طبقات پایین جامعه و نمایندگان کمرنگ خواهد شد. 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet