ایام محرم 1398
1397/11/19 23:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عبداللهی تصریح کرد:

استانی شدن انتخابات مجلس ساختار حوزه‌های انتخابیه را بر هم نمی زند

نماینده مردم اهر در مجلس گفت :در طرح استانی شدن انتخابات مجلس حوزه‌های انتخابیه به هم نمی‌خورند و هر نماینده‌ای باید رأی خود را حوزه انتخابیه خود کسب کند و این میزان رأی در سطح استان با کاندیدای دیگر حوزه انتخابیه‌اش رقابت کند.
استانی شدن انتخابات مجلس ساختار حوزه‌های انتخابیه را بر هم نمی زند نماینده مردم اهر در مجلس گفت :در طرح استانی شدن انتخابات مجلس حوزه‌های انتخابیه به هم نمی‌خورند و هر نماینده‌ای باید رأی خود را حوزه انتخابیه خود کسب کند و این میزان رأی در سطح استان با کاندیدای دیگر حوزه انتخابیه‌اش رقابت کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201605103959644684.jpg استانی,شدن,انتخابات,مجلس,ساختار,حوزه‌های,انتخابیه,را,بر,هم,نمی,زند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، بیت الله عبداللهی نماینده مردم اهر در مجلس شورای اسلامی با اعلام موافقت خود با استانی شدن انتخابات مجلس گفت: استانی شدن انتخابات مجلس در واقع استانی نیست بلکه به نظر من شهرستانی-استانی است و اینگونه نیست که شهرستان‌ها فراموش شود.

وی افزود: در طرح استانی شدن انتخابات مجلس حوزه‌های انتخابیه به هم نمی‌خورند و هر نماینده‌ای باید رأی خود را حوزه انتخابیه خود کسب کند و این میزان رأی در سطح استان با کاندیدای دیگر حوزه انتخابیه‌اش رقابت کند. 

نماینده مردم اهر در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: نمایندگان در این طرح با توجه به اینکه از حوزه انتخابیه‌شان رأی آورده‌اند مجبورند به روستاها و شهرهای کوچک هم سرکشی کنند و من معتقد نیستم در این طرح روستاها و شهرستان‌های کوچک فراموش می‌شود. 

عبدالهی خاطرنشان کرد: امروز مشکلات کشور در سطح کلان است همچون نظام اداری و غیره و نمایندگان باید بیشتر وقت خود را صرف حل این مشکلات کنند و اگر این مشکلات حل شود همان روستایی‌ها هم نفع می‌برند.

وی افزود: من نماینده‌ای هستم که متهمم که بیش از همه به روستاها سرکشی می‌کنم ، مردم وقتی به روستاها و شهرستان‌های می‌رویم می‌خواهند مشکلاتشان را حل کنیم وگرنه دائماً سر زدن مشکلاتی از آنان حل نمی‌کند و برای ایجاد منابع برای حل این مشکلات باید مسائل اقتصادی را در سطح کلان حل کرد.

به گزارش فارس نماینده مردم اهر در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: به نظر من استانی شدن انتخابات برای اصلاح ساختار سیاسی کشور یک گام به جلو است و من چه در این سیستم انتخاباتی رأی بیاورم یا رأی نیاورم معتقدم که استانی شدن انتخابات حرکتی رو به جلو است.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet