هدر موبایل
1398/09/20 15:22:02
سرویس سیاسی
نایب رئیس کمیسیون امورداخلی کشور:

شفاف‌سازی در هزینه‌های انتخاباتی کاندیداها انجام شود

نایب رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس اظهار داشت: مهمترین لازمه برگزاری انتخابات مجلس، شفاف‌سازی در هزینه‌های انتخاباتی کاندیداها است.
شفاف‌سازی در هزینه‌های انتخاباتی کاندیداها انجام شود نایب رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس اظهار داشت: مهمترین لازمه برگزاری انتخابات مجلس، شفاف‌سازی در هزینه‌های انتخاباتی کاندیداها است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605103959644684.jpg شفاف‌سازی,در,هزینه‌های,انتخاباتی,کاندیداها,انجام,شود Icana

بیت اله عبداللهی در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، در خصوص لزوم توجه به شفافیت در هزینه‌های انتخاباتی، اظهار داشت: مهمترین بخش از طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس، شفاف سازی هزینه های انتخاباتی کاندیداها است که امیدواریم بتوان در انتخابات پیش رو نیز این موضوع اجرا شود.

نایب رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اقداماتی در راستای شفاف سازی هزینه‌های انتخاباتی کاندیداهای انتخابات انجام شد اما به نتیجه نرسید، در ضمن آن سازوکارها برای شفاف سازی کفایت نمی‌کرد و به اقدامات قاطع‌تری برای شفافیت در هزینه‌های انتخاباتی کاندیداها نیاز داریم.

وی افزود: دستگاه‌های نظارتی باید در ایام انتخابات به هزینه‌هایی که برخی افراد تحت عناوینی همچون خیریه انجام می‌دهند، نظارت داشته باشند تا شاهد اثرگذاری پول بر انتخابات نباشیم.

عبداللهی ادامه داد: نظارت بر انتخابات مجلس شورای اسلامی برعهده شورای نگهبان است اما سایر نهادهای نظارتی می‌توانند گزارش‌های خود را به شورای نگهبان بدهند تا از ایجاد هرگونه شائبه انتخاباتی جلوگیری شود.

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدواریم انتخابات مجلس پیش رو در نهایت صحت انجام شود تا نمایندگان در مجلس یازدهم به خوبی وظایف تقنینی و نظارتی خود را ایفاد کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet