شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1397/11/14 07:01:00
سرویس فرهنگی
40 سالگی انقلاب:

فضای رسانه‌ای در مقایسه با دوران قبل از انقلاب بسیار متفاوت شده است

عضو کمیسیون  تلفیق بودجه سال ۹۸ مجلس شورای اسلامی گفت: ایران بعد از انقلاب همیشه در حال توسعه بوده و حتی این توسعه با وجود تهدید و تحریم متوقف نشده است.
فضای رسانه‌ای در مقایسه با دوران قبل از انقلاب بسیار متفاوت شده است عضو کمیسیون  تلفیق بودجه سال ۹۸ مجلس شورای اسلامی گفت: ایران بعد از انقلاب همیشه در حال توسعه بوده و حتی این توسعه با وجود تهدید و تحریم متوقف نشده است. https://cdn.icana.ir/d/019/75575.jpg فضای,رسانه‌ای,در,مقایسه,با,دوران,قبل,از,انقلاب,بسیار,متفاوت,شده,است Icana

محمد حسین فرهنگی در گفت‌‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به دستاوردهای 40 ساله انقلاب با بیان اینکه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی شاهد تحولات همه جانبهای در فرایندهای مختلف بودیم گفت: در حوزه فناوری، هستهای، نظامی، توسعه صنعتی، توسعه کشاورزی، توزیع عادلانه خدمات در سطح کشور به ویژه مناطق محروم، روستایی و کمتر توسعه یافته پیشرفت‌های بسیاری داشتیم.

فضای مطبوعاتی دوران قبل از انقلاب با بعد از انقلاب قابل قیاس نیست و شرایط علمی آموزشی کاملا تغییر کرده است

بعد از انقلاب در هیچ حوزه‌ای توقف نداشتیم

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس دهم شورای اسلامی افزود: بعد از انقلاب در هیچ حوزه‌ای توقف نداشتیم بلکه همیشه در حال توسعه هستیم و این در حالی بوده که تهدیدات بسیاری در این 40 سال، انقلاب را تحت فشار قرار می‌داد. این تهدیدات شامل 8 سال جنگ و مسائل مربوط به فشارهای سیاسی و محاصره‌های اقتصادی بوده است.

شرایط آموزشی کشور بعد از انقلاب کاملا تغییر کرده است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حوزه فرهنگی اتفاقات بسیاری رخ داده است تصریح کرد: فضای مطبوعاتی دوران قبل از انقلاب با بعد از انقلاب قابل قیاس نیست و شرایط علمی آموزشی کاملا تغییر کرده است و از طرف دیگر فضاهایی که در رسانه‌های ایران وجود دارد و توسعه‌هایی که در آن ایجاد شده هرگز قابل مقایسه با قبل از انقلاب نیست.

قبل از انقلاب تنها 2 شبکه تلویزیونی و در ساعات محدود فعال بود

عضو کمیسیون  تلفیق بودجه سال ۹۸ مجلس شورای اسلامی ادامه داد: قبل از انقلاب تنها 2 شبکه تلویزیونی داشتیم و آن هم در ساعات محدودی فعال بود اما اکنون در صدا و سیما ده‌ها شبکه ملی و استانی وجود دارد که فعال هستند و بسیاری از آنها نیز شبانه روزی است./

پایان پیام               

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet