هدر موبایل
1397/11/14 11:10:12
سرویس اجتماعی
سعیدی:

زمان اعلام نظر فراکسیون امید درباره رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی بهداشت

سخنگوی فراکسیون امید مجلس از اعلام نظر فراکسیون امید در خصوص رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی بهداشت پس از برگزاری نشست مشترک صبح فردای مجمع فراکسیون با حضور سعید نمکی خبر داد.
زمان اعلام نظر فراکسیون امید درباره رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی بهداشت سخنگوی فراکسیون امید مجلس از اعلام نظر فراکسیون امید در خصوص رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی بهداشت پس از برگزاری نشست مشترک صبح فردای مجمع فراکسیون با حضور سعید نمکی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905109500307206.jpg زمان,اعلام,نظر,فراکسیون,امید,درباره,رأی,اعتماد,به,وزیر,پیشنهادی,بهداشت Icana

فاطمه سعیدی سخنگوی فراکسیون امید مجلس در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه صبح فردا(یکشنبه ۱۴ بهمن‌ماه) اعضای فراکسیون امید نشستی مشترک با حضور سعید نمکی وزیر پیشنهادی بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به منظور تصمیم‌‎گیری در خصوص دادن رأی اعتماد یا اعتماد به وی برگزار می‌کنند، گفت: پس از این نشست فراکسیون امید نظر خود را به صورت رسمی در خصوص وزیر پیشنهادی بهداشت اعلام خواهد کرد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: در این نشست نمکی وزیر پیشنهادی بهداشت به ارائه برنامه‌های خود در حضور اعضای فراکسیون خواهد پرداخت و به سئوالات و دغدغه‌های نمایندگان نیز پاسخ خواهد داد.

وی با یادآوری اینکه این نشست به ریاست محمدرضا عارف و حضور حداکثری اعضا خواهد بود، اضافه کرد: پس از این گفت‌ و شنودها رأی گیری در فراکسیون انجام می‌گیرد و فراکسیون رسماً در این باره اعلام نظر خواهد کرد.

سخنگوی فراکسیون امید مجلس افزود: این رویه‌‎ای است که فراکسیون امید برای رأی اعتماد به تمام وزرای دولت پیش گرفته و در خصوص سعید نمکی گزینه پیشنهادی وزارت بهداشت نیز همین رویه وجود خواهد داشت.

به گزارش خانه ملت، لازم به ذکر است دو فراکسیون مستقلین ولایی و فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس پس از برگزاری نشست با وزیر پیشنهادی بهداشت اعلام کردند که به سعید نمکی رأی اعتماد می‌دهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet