هدر اصلی
1388/07/07 14:45:00
سرویس صحن

تذکر کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور

**تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی در صحن علنی مجلس قرائت شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، تذکرات کتبی نمایندگان به رییس جمهور وزرا و مسئولان اجرایی کشور که توسط محمد دهقان قرائت شد به شرح ذیل‌ است

تذکر شعبانی نماینده سنندج به رییس جمهور در خصوص تخصیص سهم آب سد در این استان برای دشت‌های زراعی شهرستان کامیاران.

تذکر اکبری نماینده شازند به رییس جمهور در خصوص دستور بررسی علت بی‌توجهی وزارت نیرو و تذکرات و سئوال نمایندگان مجلس.

تذکر نقوی حسینی نماینده ورامین به رییس جمهور در خصو ص دستور تسریع در تکمیل و راه‌اندازی تصفیه‌خانه فاضلاب جنوب تهران.

تذکر میرخلیلی نماینده میناب به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص برقراری ارتباط تلفن روستا‌ی ده کلکن از طریق یکی از توابع شهرستان رودان.

تذکر محمدی، شعبانی نمایندگان مریوان و سنندج به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص بررسی علت اختلال و اشکال در برقراری ارتباط و خطوط تلفن‌های ثابت و همراه طی یک ماه گذشته.

تذکر سلیمی نماینده محلات به وزیر بازرگانی در خصوص کنترل قمیت شکر و جلوگیری از نوسان قیمت نان دربازار و به وزیر مسکن و شهرسازی در خصوص تسریع در اجرای طرح مسکن مهر شهرستان محلات و شهر نیلور و نیز به وزیر نفت در خصوص گازرسانی به چند روستا این شهرستان و به وزیر بهداشت در خصوص تامین اعتبار و اختصاص پزشک متخصص برای بیمارستان‌های محلات ودلیجان.

تذکر محمدی نماینده مریوان به وزیر بهداشت در خصوص لزوم جمع‌آوری دستگاه‌های بی‌هوشی غیر‌استاندارد توزیع شده توسط افراد سودجو از سطح مراکز درمانی کشور و به وزیر علوم در خصوص بررسی دقیق و شناسایی عوامل خرید و فروش مدرک جعلی دکترا و جلوگیری از هتک حرمت شخصیت‌های علمی و جامع دانشگاهی به دانشجویان.

تذکر علیخانی نماینده قزوین به وزیر نفت در خصوص تسریع در اجرای باقیمانده طرح جابه‌جایی خط انتقال گاز مجاور شهر اقبالیه و تسریع در اجرای طرح‌های گازرسانی به مسکن مهر به شهر‌های محمدیه، الوند و آبیک و همچنین به وزیر راه و ترابری درخصوص تامین اعتبار مورد نیاز تسریع در احداث پل زیرگذر مخصوص وسائل نقلیه ورودی یکی از روستاهای شهرستان البرز.

تذکر شبیری نماینده پاکدشت به وزیر راه‌وترابری در خصوص رسیدگی فوری به ضعف عملکرد مدیریت هواشناسی استان تهران.

تذکر سازدار نماینده مرند به وزیر راه و ترابری در خصوص بررسی علت تصادف جاده مرند- جلفا در محدوده  سه راهی هادی‌شهر.

تذکر فدایی و پاپری‌مقدم‌فر نمایندگان تهران و سنقر به رییس جمهور در خصوص دستور تامین آب شرب شهرستان سنقر کلیایی.

تذکر رحیمی نماینده ملایر به رییس جمهور در خصوص دستور تامین بخشی از خسارات وارده به باغداران شهرستان ملایر در اثر بارش‌های اخیر.

تذکر میرخلیلی نماینده میناب به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص ضرورت استمهال و بخشودگی سود و جریمه دیرکرد وام باغداران میناب باتوجه به نابودی هزاران هکتار باغ آنان.

تذکر طاهرخانی نماینده تاکستان به وزیر بازرگانی در خصوص جلوگیری از واردات میوه‌ برای حمایت از تولیدات داخلی .

تذکر نماینده سلماس به وزیر بازرگانی در خصوص لزوم خرید تضمینی سیب درختی شهرستان سلماس .

تذکر اخوان نماینده تفرش به وزیر راه و ترابری در خصوص لزوم دو خطه شدن روکش جاده فرمهین، کهیجان و مهران در استان مرکزی و دو خطه نمودن جاده راهکرد- آشتیان و نیز به وزیر بازرگانی درخصوص واردات بی‌رویه کاه از قبیل برنج، میوه ، نخ و پارچه به کشور و به وزیر صنایع درخصوص واردات بی‌رویه و غیراصولی فولاد، نخ و پارچه و پوشاک به کشور.

تذکر حسینی نماینده نیشابور به وزیر کشور، در خصوص لزوم ارتقاء روستای بزرگ گرماب به شهر.

تذکر ترابی نماینده شهر کرد به وزیر نفت در خصوص تسریع در اجرای طرح سی‌. ان. جی سیرآباد شهر کرد.

تذکر ناصری‌نژاد نماینده شادگان به وزیر نفت در خصوص رسیدگی به وضعیت نابسامان مدیریت شرکت‌ملی فناوری ایران.

تذکر مطورزاده و ناصری‌نژاد نمایندگان خرمشهر و شادگان به وزیر نفت در خصوص رسیدگی به وضعیت استخدام پرسنل و به کارگیری پیمانکاران در شرکت نفت و گاز اروندان.

تذکر پاپری‌مقدم‌فر، فدایی و علیزاده نمایندگان دشتستان و سنقر و وزرقان به وزیر جهاد کشاورزی به وزرا جهاد کشاورزی و اقتصادی در خصوص پرداخت تسهیلات برای خرید توافقی خرما توسط تعاونی‌های روستایی.

تذکر محمدی نماینده اردبیل به وزیر بازرگانی در خصوص رسیدگی به موضوع توزیع برنج آلوده در استان اردبیل و به وزیر جهاد کشاورزی درخصوص رسیدگی به وضعیت نابسامان بخش کشاورزی این استان و توجه به اعتراضات تولید کنندگان ورسیدگی به دلایل اخراج چهل نفر از بسیجیان مرکز حفاظت از جنگل و مراتع و منابع طبیعی این استان و همچنین به وزرا جهاد کشاورزی و بازرگانی در خصوص لزوم تعیین تکلیف نرخ خرید تضمینی و صادرات سیب‌زمینی و نیز به رییس جمهور در خصوص دستور اعلام ابلاغ حق آب تثبیت شده استان اردبیل از قزل اوزن و نیز در مورد دستور راه‌اندازی موسسه آموزشی عالی صنعت گردشگری اردبیل و به وزیر راه و ترابری در خصو ص تسریع در به پیمان گذاشتن قطعات دو و سه طرح راه آهن میانه،اردبیل.

تذکر کواکبیان نماینده سمنان به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص ضرورت رفع فیلتر از برخی از سایت‌ها .

تذکر یوسف نژاد نماینده ساری به وزیر فرهنگ در خصوص رسیدگی به وضعیت فرهنگی و هنری استان مازندران و به وزیر بازرگانی در مورد رسیدگی به وضعیت برنج تولید شده کشاورزان این استان و به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص رسیدگی به وضعیت کشاورزان مناطق دودانگه و چاردانگه ساری .

تذکر مرعشی نماینده رودبار به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص اتخاذ تدبیر لازم برای از بین بردن آفت مگس زیتون و به وزیر راه و ترابری در خصوص ضرورت انجام آسفالت شهرهای لوشان و منجیل .

تذکر امیری نماینده زرند به وزیر صنایع  در خصوص بررسی دلیل تعطیل شدن کارخانه واگن‌سازی زرند و بیکار شدن تعداد زیادی کارگر در این منطقه.

تذکر حاجی‌اصغری نماینده میانه به وزیر صنایع در خصوص تسریع در روند تبدیل ناحیه صنعتی پرک از شهرستان میانه به شهرک صنعتی و بررسی علت تعلل در ایجاد شهرک صنعت شرکت چای شهرستان میانه.

تذکر قمری نماینده ایلام به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص پاسخگویی به چگونگی ورود برنج آلوده و غیراستاندارد پاکستانی به کشور.

تذکر ذاکر و قاضی‌پور نمایندگان ارومیه به وزرا جهاد کشاورزی و بازرگانی درخصوص لزوم خرید سیب‌های زیردرختی به قمیت مناسب از کشاورزان استان ارومیه.

تذکر بنایی نماینده قم به وزیر بهداشت در خصوص بررسی آلودگی‌های اعلام شده در برنج‌های وارداتی و به وزیر علوم در خصوص اعلام علت برکناری غیرموجه برخی از مدیران متعهد و کارآمد واحدهای پیام نور کشور به خصوص واحد استان قم و به وزیر کشور اعلام علت برکناری استاندار قم و دلیل عدم تعامل و هماهنگی با مجمع نمایندگان استان قم در مجلس .

تذکر پاپری مقدم‌فر و علیزاده نمایندگان دشتستان و ورزقان به رییس جمهور در خصوص دستور لزوم حضور نمایندگان پارلمانی هیات وزیران در مجلس شورای اسلامی.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet