هدر موبایل
1397/11/14 14:57:19
سرویس اجتماعی
نادری مطرح کرد؛

توجه به ظرفیت استان های غربی برای شکوفایی اقتصادی کشور

نماینده مردم اورامانات در مجلس با تأکید بر ضرورت توجه ویژه به ظرفیت‌ها و استعدادهای غرب کشور، عنوان کرد: اقلیم کردستان استعداد دور زدن تحریم‌‎ها را دارد.
توجه به ظرفیت استان های غربی برای شکوفایی اقتصادی کشور نماینده مردم اورامانات در مجلس با تأکید بر ضرورت توجه ویژه به ظرفیت‌ها و استعدادهای غرب کشور، عنوان کرد: اقلیم کردستان استعداد دور زدن تحریم‌‎ها را دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201902104820943615.jpg توجه,به,ظرفیت,استان,های,غربی,برای,شکوفایی,اقتصادی,کشور Icana

شهاب نادری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ضمن تقدیر از رئیس و نایب رئیس فراکسیون پیشگیری از جرائم و آسیب‌های اجتماعى مجلس به علت بازدید از گرمخانه‌های تهران، اظهار کرد: اینکه بخش عمده‌ای از افراد حاضر در گرمخانه‌های تهران اهل استان و شهرستان‌های محروم هستند، جای تأسف دارد و نشان می‌دهد که محرومیت و بیکاری منجر به مهاجرت مردم این مناطق محروم به مرکز شده است.

 

شهاب نادری

 

نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت‌های موجود حوزه انتخابیه خود و استان کرمانشاه، اظهار کرد: اگر از این ظرفیت‌های مهم منطقه‌ای استفاده شود، شرایط باید برای بازگشت مهاجران به مرکز تغییر و حتی مهاجرت معکوس رخ می‌دهد.

 

شهاب نادری

 

مرزهای غرب کشور اقتصاد کشور را متحول خواهد کرد

وی با تأکید بر اینکه یکی از ظرفیت‌های مهم در منطقه اورامانات مرز است که به تنهایی می‌تواند معیشت مرزنشینان و حتی اقتصاد کشور را متحول کند، ادامه داد: در شرایط بسته بودن مرز، بلایای طبیعی همچون زلزله نیز به محرومیت‌های استان اضافه کرده است.

نادری خطاب به رئیس جمهور تأکید کرد: در چنین شرایطی باید فکری عاجل به حال جوانان کرمانشاهی کرد؛ این مردم  حضور 86 درصدی پای صندوق رأی در انتخابات ریاست جمهوری داشتهاند و این حضور گسترده نشان از مطالبه بالای مردم از دولت دارد و باید برای اشتغال پایدار در استان‌های غربی چاره‌ای بیندیشید.

 

شهاب نادری

 

ضرورت تغییر نگاه به مرزهای غرب کشور

این نماینده مردم در مجلس با تأکید بر کنار گذاشتن نگاه‌های تبعیض آمیز در کشور، عنوان کرد: دولت میتواند با بازگشایی مرزها از اقلیم کردستان که بهترین فرصت برای دور زدن تحریم‌ها است، استفاده کند ظرفیت ها ی موجود معطل نماند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: از سوی دیگر در این شرایط نامساعد اقتصادی، گروه‌های معاند سعی کرده اند فعالیت‌هایی داشته باشند ولی اهالی این منطقه به این دلیل که دل در گرو این کشور و نظام دارند به این فعالیت‌ها پشت کرده‌اند و در این شرایط، پیگیری‌ها برای بهبود اوضاع معیشتی مردم منطقه بیش از پیش ضرورت دارد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet