پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1388/07/07 12:49:00
سرویس صحن
لاریجانی دستور پیگیری داد

حیدری: معاونان رییس جمهور به تذکرات نمایندگان توجه کنند

**نماینده اردل و فارسان در مجلس شورای اسلامی طی یک تذکر آیین نامه‌ای گفت: برخی از معاونین رئیس جمهور در سایه رئیس جمهور محترم به هر کاری که می‌خواهند دست می‌زنند و به تذکرات نمایندگان اعتنایی نمی‌کنند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "نورا... حیدری دستنایی" در جلسه علنی روز سه شنبه با استناد به مواد 122 و 192 آیین نامه داخلی مجلس تصریح کرد: ما یک مشکل جدی با برخی از معاونین رئیس جمهور و سازمان‌های استانی وابسته به آنها داریم.

وی با بیان اینکه به تذکرات مکرر نمایندگان بی‌توجهی می‌شود، اظهار داشت: با توجه به اینکه در قوانین موجود این معاونت‌ها ملزم به پاسخگویی مستقیم نیستند، در سایه رئیس جمهور محترم به هر کاری که می‌خواهند دست می‌زنند.

نماینده اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ افزود: معاونت محترم گردشگری و میراث فرهنگی رئیس جمهور در استان چهارمحال و بختیاری بدعتی را آغاز کرده و بی‌اعتنا به هر توصیه‌ای، جریان مرموزی را در استان دنبال می‌کند و رئیس سازمان استان را به جلسات استانی راه نمی‌دهد.

وی گفت: در حال حاضر این سازمان به شدت مورد طرد استاندار و مجمع نمایندگان استان است و مکرر هم این موضوع را متذکر شده‌ایم اما در پاسخ می‌گویند که این تصمیم چه بخواهید و چه نخواهید گرفته شده است و ایشان (معاون گردشگری و میراث فرهنگی رئیس جمهور در استان چهارمحال و بختیاری) در این مسند باقی خواهند ماند.

علی لاریجانی در پاسخ از حسن غفوری فرد خواست تا به این موضوع رسیدگی کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet