هدر اصلی
1397/11/14 16:14:17
سرویس اقتصادی
علوی تشریح کرد:

تصویب طرح تحقیق و تفحص از شرکت فرودگاه‌ها در کمیسیون عمران مجلس

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: اعضای این کمیسیون با تقاضای طرح تحقیق و تفحص از شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران موافقت کردند.
تصویب طرح تحقیق و تفحص از شرکت فرودگاه‌ها در کمیسیون عمران مجلس نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: اعضای این کمیسیون با تقاضای طرح تحقیق و تفحص از شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران موافقت کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/43542.jpg تصویب,طرح,تحقیق,و,تفحص,از,شرکت,فرودگاه‌ها,در,کمیسیون,عمران,مجلس Icana

سیداحسن علوی نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز کمیسیون عمران مجلس، گفت: در نشست امروز مواد باقی مانده طرح اصلاح قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان مورد بررسی و تصویب قرار گرفت، بنابراین روند بررسی طرح مذکور در کمیسیون عمران به پایان رسید.

سیداحسن علوی

تصویب مواد طرح اصلاح قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان

نماینده مردم سنندج و دیواندره در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: طرح اصلاح قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان دارای 37 ماده است و تمام این مواد مورد بررسی و تصویب قرار گرفت، حال بر اساس برنامه ریزی ها قرار بود که دولت لایحه خود درباره نظام مهندسی را به مجلس ارسال و طرح و لایحه مذکور با یکدیگر تلفیق شوند، اما تاکنون این امر محقق نشده است.

بررسی تقاضای تفحص از عملکرد بنیاد مسکن و بانک ها در زلزله اهر و هریس

وی گفت: یکی دیگر از دستور کارهای امروز کمیسیون عمران مجلس، بررسی تقاضای طرح تحقیق و تفحص از عملکرد دستگاه های اجرایی به خصوص بنیاد مسکن و بانک ها در زلزله سال 94 شهرستان های اهر و هریس بود که این موضوع با حضور رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و مدیرعامل بانک مسکن بررسی شد.

وی ادامه داد: در رابطه با طرح مذکور مقرر شد که نمایندگان متقاضی تحقیق و تفحص و مسئولان بنیاد مسکن و برخی بانک نشستی را برگزار کرده و موضوعات و دغدغه های مربوطه را مورد بررسی قرار دهند.

تصویب طرح تحقیق و تفحص از شرکت فرودگاه‌ها

طرح تحقیق و تفحص از شرکت فرودگاه‌ها با حضور نمایندگان متقاضی و مسئولان شرکت فرودگاه ها رسیدگی شد و در نهایت متقضایان طرح، بر نظرات خود اصرار کردند و این طرح به رأی گذاشته شد، که اعضای کمیسیون عمران مجلس با طرح مذکور موافقت کردند

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: همچنین طرح تحقیق و تفحص از شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با حضور نمایندگان متقاضی و مسئولان شرکت فرودگاه ها رسیدگی شد و در نهایت متقاضایان طرح، بر نظرات خود اصرار کردند و این طرح به رأی گذاشته شد، که اعضای کمیسیون عمران مجلس با طرح مذکور موافقت کردند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet