شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1397/11/14 16:50:05
سرویس سیاسی
آزادی خواه با اشاره به پرداخت دیه شهدای مسجد الحرام مطرح کرد؛

احتمال بازگشایی عمره مفرده در سال 98

رئیس فراکسیون حج و زیارت مجلس گفت:عربستانی پذیرفتند که دیه جانباختگان حادثه مسجد الحرام را پرداخت کنند و امیدوار هستیم که این کار هر چه سریعتر انجام شود و دیه شهدای حادثه دیده پرداخت شود.
احتمال بازگشایی عمره مفرده در سال 98 رئیس فراکسیون حج و زیارت مجلس گفت:عربستانی پذیرفتند که دیه جانباختگان حادثه مسجد الحرام را پرداخت کنند و امیدوار هستیم که این کار هر چه سریعتر انجام شود و دیه شهدای حادثه دیده پرداخت شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201902106047877587.jpg احتمال,بازگشایی,عمره,مفرده,در,سال,98 Icana

احد آزادی خواه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت به مسئله بازگشایی عمره مفرده اشاره کرد و گفت: با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب، سیاست کلی سازمان حج و زیارت هم در همین راستا بازگشایی عمره مفرده  را در دستور کار دارد.

وی در ادامه همین مبحث افزود:بازگشایی عمره مفرده به حفظ حرمت،عزت و امنیت حجاج بستگی دارد که اگر سعودی ها برای انجام رعایت این مسائل تعهد بدهند؛بازگشایی عمره مفرده در دستور کار قرار می گیرد.

عضو فراکسیون ولایی مجلس در پرسش به سوالی مبنی بر اینکه احتمال بازگشایی عمره مفرده در سال آینده است،تصریح کرد:به احتمال زیاد حج عمره در سال 98 بازگشایی شود.

آزادی خواه در بخش دیگری از گفت و گوی خود به موضوع پرداخت دیه حادثه شهدای مسجد الحرام اشاره و اظهار کرد: عربستانی پذیرفتند که دیه جانباختگان حادثه مسجد الحرام را پرداخت کنند و امیدوار هستیم که این کار هر چه سریعتر انجام شود و دیه شهدای حادثه دیده پرداخت شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet