هدر موبایل
1397/11/15 14:52:57
سرویس اجتماعی
کیان پور مطرح کرد:

توسعه گردشگری بین المللی نیازمند توسعه زیرساختها و اقدامات دیپلماتیک

نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه  توسعه گردشگری بین المللی نیازمند توسعه زیرساختها و اقدامات دیپلماتیک  است،گفت:  نگاه  ویژه به  راهنمایی گردشگری راهکاری برای جذب توریست در  حوزه بین المللی تلقی می شود.
توسعه گردشگری بین المللی نیازمند توسعه زیرساختها و اقدامات دیپلماتیک نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه  توسعه گردشگری بین المللی نیازمند توسعه زیرساختها و اقدامات دیپلماتیک  است،گفت:  نگاه  ویژه به  راهنمایی گردشگری راهکاری برای جذب توریست در  حوزه بین المللی تلقی می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201803102899246504.jpg توسعه,گردشگری,بین,المللی,نیازمند,توسعه,زیرساختها,و,اقدامات,دیپلماتیک Icana

 مجید کیان پور در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت توسعه صنعت گردشگری  در کشور ،گفت: بسترهای توسعه اشتغال وجذب توریست در صنعت گردشگری  با صادرات صنایع دستی  جان تازه ای می‌گیرد بنابراین  می بایست تولیدو  صادرات صنایع دستی با  برنامه ریزی و طرحی استراتژیک  بیش از گذشته در صنعت گردشگری مورد حمایت قرار بگیرد.

شناساندن صنعت گردشگری ایران به توریستهای خارجی نیازمند ایجاد تحول  در  زیر ساخت های گردشگری

 نماینده  مردم درود و ازنا در  مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شناساندن صنعت گردشگری  کشورمان به توریستهای خارجی  در  حوزه بین الملل نیازمند ایجاد تحول  در  زیر ساخت های گردشگری از جمله  حفاظت  از بناهای تاریخی،  تبلیغات گسترده رسانه  ای برای جذب توریست های داخلی وخارجی است تا بتوان به سرعت صنعت گردشگری  را به سمت  توسعه  اقتصادی  حرکت داد.

 وی ادامه داد: ایران بیش از  پیش  نیازمند توسعه تبلیغات در حوزه گردشگری  است تا بتوان  قدمت  اثار باستانی ناب ایرانی  را برای  توریست های خارجی تشریح کرد تا بتوان در این راستا صنایع دستی کشور را نیز به ریل صادرات رهنمون کرد.

 ایجاد مراکز اقامتی  استاندارد کلید توسعه گردشگری بین المللی 

 کیان  پور  افزود: توسعه زیرساخت‌های گردشگری و ایجاد مراکز اقامتی  استاندارد  راهکاری برای توسعه گردشگری بین المللی در کنار گردشگری بومی تلقی می‌شود.

 عضوکمیسیون عمران مجلس  یادآور شد: یکی از مزایای منحصر به فرد استان لرستان اکوتوریسم روستایی است و این در حالی است که می‌توان علاوه بر با توسعه امکانات  روستایی  علاوه  بر بهبود وضعیت  اقتصادی روستاییان، صنایع دستی بکر استان لرستان را نیز به محور صادرات  رهنمون کرد.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet