هدر موبایل
1397/11/14 17:40:29
سرویس اقتصادی
تربتی نژاد در تشریح نشست کمیسیون کشاورزی:

کُندی در صدور مجوزها و پروانه های فعالیت‌های تولیدی و اشتغال‌زایی چالش نظام مهندسی کشاورزی

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، گفت: چالش‌های عمده سازمان نظام مهندسی کشاورزی شامل کندی در صدور مجوزها و پروانه های فعالیت‌های تولیدی و اشتغال‌زایی، کندی جهت گیری در کشاورزی سالم است.
کُندی در صدور مجوزها و پروانه های فعالیت‌های تولیدی و اشتغال‌زایی چالش نظام مهندسی کشاورزی سخنگوی کمیسیون کشاورزی، گفت: چالش‌های عمده سازمان نظام مهندسی کشاورزی شامل کندی در صدور مجوزها و پروانه های فعالیت‌های تولیدی و اشتغال‌زایی، کندی جهت گیری در کشاورزی سالم است. https://cdn.icana.ir/d/019/201806102636132256.jpg کُندی,در,صدور,مجوزها,و,پروانه,های,فعالیت‌های,تولیدی,و,اشتغال‌زایی,چالش,نظام,مهندسی,کشاورزی Icana

نورمحمد تربتی نژاد سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست مشترک امروز (یکشنبه 14 بهمن‌ماه) کمیسیون کشاورزی و رئیس و اعضای شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی ، گفت: در این نشست اهداف نظام مهندسی کشاورزی شامل ارتقای بهره وری عوامل تولید، تولید محصول سالم، حفظ منابع پایه و تولید اقتصادی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ذی‌نفعان سازمان نظام مهندسی کشاورزی شامل اعضای حقیقی و حقوقی، کشاورزان و کارآفرینان، دولت و مجلس هستند، ادامه داد: در کشور حدود ۲۰۰ هزارنفر متخصص کشاورزی و منابع طبیعی و حدود ۴ میلیون نفر کشاورز و حدود ۹۰۰ شرکت حقوقی عضو این نظام هستند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: چالش‌های عمده سازمان نظام مهندسی کشاورزی شامل کندی در صدور مجوزها و پروانه های فعالیت‌های تولیدی و اشتغال‌زایی، کندی جهت گیری در کشاورزی سالم، کشاورزی گلخانه ای، تولید دانش بنیان و پرورش ماهیان در قفس، فعالیتهای برنامه ای است.

نشست کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی

 

تربتی نژاد، اضافه کرد: نظام مهندسی اعلام کرد که فرایند صدور پروانه تاسیس و بهره برداری واحدهای تولیدی و خدماتی را کوتاه خواهد نمود.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در پایان با تاکید بر اینکه  در این نشست مقرر شد برای واقع شدن سازمان نظام مهندسی کشاورزی در جایگاه واقعی جلسات بیشتری جهت پی گیری مباحث برگزارگردد، خاطرنشان کرد: کمیسیون حمایت خود را در جهت تقویت نظام مهندسی اعلام کرد و مطرح شد که ارتباط نظام مهندسی و کمیسیون می تواند مستمر و نهادینه شود./

خبرنگار محسن خزایی

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet