هدر موبایل
1397/11/15 11:33:07
سرویس سیاسی
بروجردی در واکنش به برگزاری دادگاه لاهه برای پول های بلوکه شده ایران؛

دادگاه لاهه باید رای را به نفع ایران و در محکومیت آمریکا صادر کند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفتافزود:از دادگاه بین اللملی لاهه انتظار می رود که رای را به نفع جمهوری اسلامی و در محکومیت آمریکا صادر کند.
دادگاه لاهه باید رای را به نفع ایران و در محکومیت آمریکا صادر کند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفتافزود:از دادگاه بین اللملی لاهه انتظار می رود که رای را به نفع جمهوری اسلامی و در محکومیت آمریکا صادر کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201808103163450162.jpg دادگاه,لاهه,باید,رای,را,به,نفع,ایران,و,در,محکومیت,آمریکا,صادر,کند Icana

علاء الدین بروجردی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به برگزاری دادگاه لاهه برای تصمیم گیری در مورد پول های بلوکه شده ایران توسط آمریکا که مقرر شده در ماه جاری برگزار شود،گفت:آمریکا به صورت آشکار اموال جمهوری اسلامی ایران را دزدیده است و در کنار مجوعه قانون شکنی ها خود مسئله بلوکه کردن پول ها هم یکی دیگر از قانون گریزی های آمریکا محسوب می شود.

وی افزود:از دادگاه بین اللملی لاهه انتظار می رود که رای به نفع جمهوری اسلامی و در محکومیت آمریکا صادر شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت:دادگاه لاهه با جایگاه بین المللی خود می تواند در عرصه جهانی نقش آفرینی کند حتی اگر آمریکا باشد.

بروجردی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه اگر رای دادگاه به نفع ایران صادر شود امکان این وجود دارد که آمریکا پول را پرداخت کند،اظهار کرد:این مسئله یک جنگ به شمار می رود و بایدآن را دنبال کرد تا اینکه به نتبجه برسیم./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet