هدر موبایل
1397/11/15 11:25:00
سرویس اجتماعی

پیام تبریک دکتر سیدحسن قاضی زاده هاشمی به وزیر جدید بهداشت و درمان

انشالله سابقه مسئولیت شما در سمت معاون سازمان برنامه و بودجه کمک شایانی باشد برای رفع موانع و محدودیت‌ها و جذب به هنگام منابع مالی و نیروی انسانی به منظور اجرای مؤثرتر تکالیف نظام جمهوری اسلامی در برابر ملت شریف ایران.
پیام تبریک دکتر سیدحسن قاضی زاده هاشمی به وزیر جدید بهداشت و درمان انشالله سابقه مسئولیت شما در سمت معاون سازمان برنامه و بودجه کمک شایانی باشد برای رفع موانع و محدودیت‌ها و جذب به هنگام منابع مالی و نیروی انسانی به منظور اجرای مؤثرتر تکالیف نظام جمهوری اسلامی در برابر ملت شریف ایران. https://cdn.icana.ir/d/019/201902107926295648.jpg پیام,تبریک,دکتر,سیدحسن,قاضی,زاده,هاشمی,به,وزیر,جدید,بهداشت,و,درمان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دکتر سیدحسن قاضی زاده هاشمی، وزیر سابق بهداشت و درمان در پیام تبریک خود به دکتر سعید نمکی ابراز امیدواری کرد ادامه طرح تحول سلامت به عنوان آرمانی ملی و انقلابی در رأس اقدامات او باشد‌.

 

 

متن پیام به شرح ذیل است:

 

بسمه تعالی

جناب آقای دکتر سعید نمکی

وزیر محترم بهداشت،  درمان و آموزش پزشکی

 

انتخاب جنابعالی را به عنوان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تبریک می گویم و امیدوارم عمل به فرمایش مقام معظم رهبری که «بیمار جز رنج بیماری، رنج دیگری نداشته باشد» و ادامه طرح تحول نظام سلامت به عنوان مهمترین طرح اجتماعی مصوب دولت و از اولویت های نخست رئیس جمهور محترم، به عنوان آرمانی ملی و انقلابی و نیز تعهدی جهانی، رأس اقدامات آتی شما و سایر بخش های دولت باشد.

اقداماتی که پاسخگوی اعتماد نمایندگان مردم شریف ایران عزیز بوده و حاصلش همانند 5 سال گذشته، رضایتمندی و آرامش خاطر هموطنان، به ویژه در مناطق محروم و حاشیه شهرها را در پی داشته باشد.

انشاءالله سابقه سال ها مسئولیت اخیر جنابعالی در سمت معاون سازمان برنامه و بودجه نیز کمک شایانی خواهد بود برای رفع موانع و محدودیت ها و جذب به هنگام منابع مالی و نیروی انسانی به منظور اجرای مؤثرتر تکالیف نظام جمهوری اسلامی در برابر ملت شریف ایران.

موفقیت روزافزونتان را از درگاه پروردگار متعال خواهانم.

دکتر سیدحسن قاضی زاده هاشمی

 

 

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet