هفته دفاع مقدس
1397/11/16 07:16:00
سرویس فرهنگی
40 سالگی انقلاب:

ایران بعد از انقلاب مستقل‌ترین کشور دنیا است

نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: نظام اسلامی و انقلاب هیچ ایرادی ندارد بلکه موجودیتی است که بسیار و قوی و هوشمندانه بنا شده اما متاسفانه این مدیران هستند که ذهنیت مردم را نسبت به برخی مسائل خراب می‌کنند بنابراین باید مدیریت‌ها اصلاح شود.
ایران بعد از انقلاب مستقل‌ترین کشور دنیا است نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: نظام اسلامی و انقلاب هیچ ایرادی ندارد بلکه موجودیتی است که بسیار و قوی و هوشمندانه بنا شده اما متاسفانه این مدیران هستند که ذهنیت مردم را نسبت به برخی مسائل خراب می‌کنند بنابراین باید مدیریت‌ها اصلاح شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606105806648791.jpg ایران,بعد,از,انقلاب,مستقل‌ترین,کشور,دنیا,است Icana

فریدون احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه مهمترین دستاورد انقلاب، استقلال است گفت: امروز ایران به عنوان مستقل‌ترین کشور دنیا به حساب می‌آید و علی‌رغم تمام مسائل و مشکلاتی که وجود دارد اما نعمت استقلال به عنوان یکی از مهمترین دستاوردهایی است که به دست آمده است. هیچ کشوری اجازه دخالت در کارهای ایران را ندارد چراکه مستقلاً برای خود تصمیم می‌گیریم.

نظام ایرادی ندارد بلکه موجودیتی است که بسیار و قوی و هوشمندانه بنا شده اما برخی مدیران ذهنیت مردم را نسبت به برخی مسائل خراب می‌کنند که باید اصلاح شود

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کم و کسری‌هایی نیز وجود دارد اما اینها همان هزینه‌های استقلالی است که می‌پردازیم افزود: ایران کشور مستقلی است که هیچ مطلبی به آن دیکته نمی‌شود و خودش تصمیم می‌گیرد که چه کار کند و اصلی‌ترین دستاورد انقلاب نیز همین مورد است.

مردم نسبت به قبل از انقلاب دیندارتر شده‌اند

وی ادامه داد: فضای کشور هرگز با گذشته قابل مقایسه نیست و مردم دیندارتر شده و معارف اسلامی ریشه‌دارتر شده است البته ممکن است که در ظواهر کار انتقاداتی وجود داشته باشد اما برآیند آن این است که تربیت دینی و مسائل اعتقادی خانواده‌ها مستحکم‌تر شده است و معارف غنی‌تر است چراکه با عمق بیشتری در اجتماع و خانواده‌ها نفوذ دارد اما به دلیل اینکه فضا تغییر کرده، مصادیق ضدفرهنگی در جاهایی دیده می‌شود اما معنی آن این نیست که پس‌رفت داشته باشیم بلکه اعتقاد بنده این است که بسیار خوب عمل کردیم.

فضای کشور هرگز با گذشته قابل مقایسه نیست و مردم دیندارتر شده و معارف اسلامی ریشه‌دارتر شده است

انقلاب در مسیر بالندگی خود حرکت می کند

نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس اظهار کرد: عمق توجه به مسائل دینی و مذهبی بیشتر شده است. انقلاب به مسیر بالندگی خود ادامه می‌دهد اگر در قسمت‌هایی کم می‌آوریم به خود افراد برمی‌گرد بنابراین ربطی به نظام و انقلاب ندارد.

وی با انتقاد از اینکه مدیریت‌ها در جاهایی مردم را سست کرده تصریح کرد: نظام هیچ ایرادی ندارد بلکه موجودیتی است که بسیار و قوی و هوشمندانه بنا شده اما متاسفانه برخی مدیران هستند که ذهنیت مردم را نسبت به برخی مسائل خراب می‌کنند بنابراین باید مدیریت ها اصلاح شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet