هدر موبایل
1397/11/15 12:35:24
سرویس صحن
بیرانوندی در تذکر شفاهی؛

منازل مسکونی و محل کسبه خرم آباد از سیل اخیر سیرگِل شدند

نماینده مردم خرم آباد در مجلس گفت: متاسفانه در بارش های اخیر به جای اینکه زمین های کشاورزی سیراب شوند، منازل مسکونی و محل کسبه خرم آباد از سیل اخیر سیرگِل شدند.
منازل مسکونی و محل کسبه خرم آباد از سیل اخیر سیرگِل شدند نماینده مردم خرم آباد در مجلس گفت: متاسفانه در بارش های اخیر به جای اینکه زمین های کشاورزی سیراب شوند، منازل مسکونی و محل کسبه خرم آباد از سیل اخیر سیرگِل شدند. https://cdn.icana.ir/d/019/201807102899878658.jpg منازل,مسکونی,و,محل,کسبه,خرم,آباد,از,سیل,اخیر,سیرگِل,شدند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمد بیرانوندی در نشست علنی امروز (دوشنبه 15 بهمن) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی از تمامی افراد و مسئولانی که در حادثه سیل اخیر به کمک مردم خرم آباد شتافتند، قدردانی کرد و گفت: در تذکر پیشین به وزیر نیرو یادآور شدم به لرستان پاره تن ایران اجازه ندادند به اندازه سهم و حق مسلم خود از آب های سطحی و روان آبها بهره مند شود.

نماینده مردم خرم آباد و دوره در مجلس افزود: متاسفانه به جای اینکه زمین های کشاورزی سیراب شوند، منازل مسکونی و محل کسبه خرم آباد از سیل اخیر سیرگِل شدند و بهتر است بگویم سهم مردم لرستان از نعمت بارش های فراوان مصیبت خانمانسوز سیل ویرانگر بوده است.

وی ادامه داد: چه فراوانند پیرمردانی که حاصل عمر چندین و چند ساله خود را در این سیل از دست داده و چه فراوانند زوج هایی که جهیزیه شان در زیر گل و لای مدفون شد، چه بسیار جوانانی که به توصیه ما وارد بازار کار شدند و به خاک سیاه نشستند و در این شرایط اقتصادی سرسام آور اگر دولت به فریادشان نرسد، آثار این زخم سال های سال خواهد ماند.

بیرانوندی خطاب به اردکانیان وزیر نیرو یادآور شد: در استان لرستان با 2 میلیون جمعیت، نردبان بلند وجود نداشته و مردم را با دهنه بیل و لودر نجات دادند. آقای وزیر؛ باید مردن و خرابی و ویرانی خانه های مردم لرستان مانند زندگی شان در انزوا و سکوت رخ دهد، تا به فریادشان برسید؟

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پایان گفت: آقای وزیر؛ چه اتفاقی باید در لرستان رخ دهد تا قدم رنجه کرده و به لرستان سفر کنید تا مشکلات مردم را از نزدیک نظاره گر باشید؟/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet