هدر موبایل
1397/11/15 12:49:41
سرویس دیگر رسانه‌ها
رحیمی خبرداد:

بررسی موضوع اینستکس با حضور ظریف در کمیسیون امنیت ملی مجلس

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت‌ که این کمیسیون موضوع اینستکس را با وزیر امور خارجه و مسئولان مربوطه در این کمیسیون بررسی می‌کند.
بررسی موضوع اینستکس با حضور ظریف در کمیسیون امنیت ملی مجلس عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت‌ که این کمیسیون موضوع اینستکس را با وزیر امور خارجه و مسئولان مربوطه در این کمیسیون بررسی می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/44644.jpg بررسی,موضوع,اینستکس,با,حضور,ظریف,در,کمیسیون,امنیت,ملی,مجلس Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علیرضا رحیمی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت‌ که این کمیسیون موضوع اینستکس را با وزیر امور خارجه و مسئولان مربوطه در این کمیسیون بررسی می‌کند.

علیرضا رحیمی

 

وی اظهار کرد: قرار است در جلسه بعد از ظهر امروز (دوشنبه) کمیسیون امنیت موضوع اینستکس و راهکار پیشنهادی اتحادیه اروپا با حضور آقای ظریف، وزیر امور خارجه و معاونان وزارتخانه‌های اقتصاد، صنعت، معدن و تجارت و بانک مرکزی مورد بررسی قرار گیرد.

به گزارش ایسنا وی افزود: با توجه به اهمیت این موضوع و نظرات مختلفی که درباره اینستکس مطرح شده است، ضرورت روشنگری توسط وزارت امور خارجه و اعلام ملاحظات وزارت اقتصاد و بانک مرکزی نیز وجود داشت که این جلسه به همین منظور تشکیل می‌شود.

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet