انتخابات ریاست جمهوری
1397/11/16 07:05:00
سرویس اجتماعی
کاظم نسب  الباجی تاکیدکرد:

باران اسیدی بر سرمردم اهواز با خاموش نشدن فلرهای نفتی

نماینده مردم در مجلس دهم بابیان اینکه تبدیل بارش به باران به باران اسیدی بر سرمردم اهواز با خاموش نشدن فلرهای نفتی سلامت مردم را تهدید می کند،گفت: فلرهای نفتی و ریزگردها تیشه به ریشه گردشگری  اهواز زدند.
باران اسیدی بر سرمردم اهواز با خاموش نشدن فلرهای نفتی نماینده مردم در مجلس دهم بابیان اینکه تبدیل بارش به باران به باران اسیدی بر سرمردم اهواز با خاموش نشدن فلرهای نفتی سلامت مردم را تهدید می کند،گفت: فلرهای نفتی و ریزگردها تیشه به ریشه گردشگری  اهواز زدند. https://cdn.icana.ir/d/019/201607100720614605.jpg باران,اسیدی,بر,سرمردم,اهواز,با,خاموش,نشدن,فلرهای,نفتی Icana

  جواد کاظم نسب الباجی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره تاثیرگردو غبار در  صنعت گردشگری استان خوزستان،گفت: گردو غبار وریزگردها  مانع جان گرفتن صنعت گردشگری  استان خوزستان شده است بنابراین جا دارد؛ مسئولان در راستای بهبود وضعیت صنعت گردشگری استان خوزستان اقدامات کارآمدی را اتخاذ کنند.

 نماینده مردم اهواز در  مجلس وشورای اسلامی تصریح کرد: ریزگردها، گرمی هوا وآلاینده های نفتی از سوی دیگر موجب شده است که صنعت گردشگری  استان خوزستان که ظرفیت منحصر به فردی در درآمدزایی دارد به سمت سیر نزولی حرکت کند و این در  حالی است که   می توان خوزستان  را تبدیل به یک محل گردشگری برای ورود توریست از کشورهای حوزه خلیج فارس کرد.

  وی ادامه دارد: با توسعه مراکز تجاری در اهواز می‌توان توریستهای خارجی از کشورهای خلیج فارس را ترغیب کرد به استان خوزستان و شهر اهواز سفر کنند تا بتوان درآمد زایی و اشتغال زایی بهینه برای مردم خوزستان  رقم زد است.

 بارش باران اسیدی بر سرمردم اهواز با خاموش نشدن فلرهای نفتی

  کاطم نسب الباجی  بابیان اینکه تبدیل بارش به باران به  باران اسیدی بر سرمردم اهواز با خاموش نشدن فلرهای نفتی سلامت مردم را تهدید می کند تصریح کرد: شیوع بسیاری از بیماری های تنفسی در  اهواز نشان ازآلودگی هوا در این  حوزه انتخابیه دارد.

فلرهای نفتی  و ریزگردها تیشه به ریشه گردشگری  اهواز زدند

 عضوکمیسیون کشاورزی ،آب ومنابع طبیعی مجلس با بیان اینکه فلرهای نفتی  وریزگردها تیشه به ریشه گردشگری  اهواز زدند یادآورشد: بحران بی آبی و تبدیل کارون به یک معبر فاضلاب، گردشگری استان خوزستان را تحت تاثیر قرارداده است البته بابارندگی های اخیر وضعیت کارون نسبت به گذشته بهتر شده است اما متاسفانه این بهبودی پایدار نیست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet