هدر موبایل
1397/11/15 18:33:52
سرویس اقتصادی
حسینی شاهرودی نشست امروز کمیسیون اقتصادی را تشریح کرد:

بررسی طرح تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری آلومینیوم اراک

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس نشست امروز کمیسیون متبوعش با دستورکار بررسی طرح تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری آلومینیوم اراک را تشریح کرد.
بررسی طرح تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری آلومینیوم اراک نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس نشست امروز کمیسیون متبوعش با دستورکار بررسی طرح تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری آلومینیوم اراک را تشریح کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/42936.jpg بررسی,طرح,تقاضای,تحقیق,و,تفحص,از,نحوه,واگذاری,آلومینیوم,اراک Icana

سیدحسن حسینی شاهرودی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز( دوشنبه 15 بهمن) کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، گفت: کمیسیون امروز دو دستور کار داشت که دستور کار نخست بررسی تقاضای تعدادی از نمایندگان برای تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری آلومینیوم اراک بود که شاپور محمدی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار و پوری حسینی رئیس سازمان خصوصی خصوصی سازی در نشست امروز کمیسیون حضور یافته و توضیحاتی درباره چگونگی واگذاری آلومینیوم اراک که متعلق به صندوق بازنشستگی بوده ارائه دادند.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، افزود: در این نشست مقرر شد با توجه به اینکه این واگذاری در حوزه بورس و اوراق بهادار رخ داده و به سازمان خصوصی‌سازی ارتباطی نداشته اطلاعات لازم از سوی سازمان بورس در اختیار متقاضیان قرار گیرد و زمان بندی دو هفته ای برای آن در نظر گرفته شود که در صورت اقناع نمایندگان متقاضی تفحص را پس گرفته و در غیر اینصورت مراتب به کمیسیون اعلام  تا برای تحقیق و تفحص رای گیری شود.

سوال 2 نماینده از دژپسند برای طرح در صحن به هیئت رییسه ارسال شد

وی در تشریح دستورکار دیگر کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در ادامه سوال ۱۰ نماینده از وزیر امور اقتصاد و دارایی در حوزه پولی، بانکی، مالیاتی،گمرکی، مناطق آزاد، استمهال وام های زلزله زدگان و کشاورزان مطرح شد که تعدادی از نمایندگان قانع و تعدادی از سوالات به آینده موکول شد تا وزارت امور اقتصادی و دارایی اطلاعات بیشتری در اختیار نمایندگان قرار دهد.

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: دو نماینده از توضیحات وزیر امور اقتصادی و دارایی قانع نشدند که مقرر شد این دو سال برای طرح در صحن علنی مجلس شورای اسلامی به هیئت رئیسه ارسال شود.

گفت و گو از علی اصغر نظامپور

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet