ایام محرم 1398
1397/11/15 19:44:13
سرویس فرهنگی
ترکی خبر داد:

خبر خوش کمیسیون تلفیق برای بیمه سلامت

عضو کمیسیون بهداشت مجلس گفت: بر اساس مصوبه امروز کمیسیون تلفیق مقرر شد اعتباری در اختیار کمیسیون بهداشت و درمان قرار گیرد تا بر اساس صلاحدید آن را به حوزه سلامت به ویژه بیمه سلامت تخصیص دهد.
خبر خوش کمیسیون تلفیق برای بیمه سلامت عضو کمیسیون بهداشت مجلس گفت: بر اساس مصوبه امروز کمیسیون تلفیق مقرر شد اعتباری در اختیار کمیسیون بهداشت و درمان قرار گیرد تا بر اساس صلاحدید آن را به حوزه سلامت به ویژه بیمه سلامت تخصیص دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/201803105366948099.jpg خبر,خوش,کمیسیون,تلفیق,برای,بیمه,سلامت Icana

اکبر ترکی در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت با یادآوری معوقات طولانی مراکز بهداشتی و درمانی مانند داروخانه ها، گفت: با توجه به اینکه بیمه سلامت در پرداخت ها با مشکل جدی مواجه است بنابراین با پیگیری ها و بر اساس مصوبه امروز کمیسیون تلفیق مقرر شد اعتباری در اختیار کمیسیون بهداشت و درمان مجلس قرار گیرد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، افزود: تا اعضای کمیسیون با صلاحدید این اعتبار را به حوزه سلامت به ویژه بیمه سلامت تخصیص دهند که در این رابطه به بیمه سلامت در پرداخت مطالبات مراکز درمانی، بیمارستان ها، داروخانه ها و پاراکلینک ها کمک بزرگی می شود.

نماینده مردم فریدن، فریدونشهر و چادگان در مجلس دهم، افزود: بی شک با این مبلغ و اعتبار گشایشی در وضعیت پرداخت های مراکز بهداشتی و درمانی ایجاد می شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet