هدر موبایل
1397/11/16 09:20:35
سرویس صحن
با رأی نمایندگان مجلس

دستگاه های مشمول قانون مدیریت حوادث غیرمترقبه موظف به اجرای مصوبات سازمان شدند

نمایندگان مردم در خانه ملت دستگاه های مشمول قانون مدیریت حوادث غیرمترقبه را موظف به اجرای مصوبات سازمان مدیریت حوادث غیرمترقبه کشور کردند.
دستگاه های مشمول قانون مدیریت حوادث غیرمترقبه موظف به اجرای مصوبات سازمان شدند نمایندگان مردم در خانه ملت دستگاه های مشمول قانون مدیریت حوادث غیرمترقبه را موظف به اجرای مصوبات سازمان مدیریت حوادث غیرمترقبه کشور کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/201611103026875516.jpg دستگاه,های,مشمول,قانون,مدیریت,حوادث,غیرمترقبه,موظف,به,اجرای,مصوبات,سازمان,شدند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (سه شنبه 16 بهمن) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی لایحه مدیریت حوادث غیرمترقبه کشور اصل ماده 22 این لایحه را با 178 رأی موافق، 12 رأی مخالف و 4 رأی ممتنع از مجموع 216 نماینده حاضر در صحن به تصویب رساندند.

براساس ماده 22 لایحه مذکور؛ هر یک از مسئولان دستگاه های مشمول این قانون در سطوح مختلف موظف است مصوبات و دستورات وزیر کشور، رئیس سازمان و روسای ستادهای ملی، استانی و شهرستانی را با تدارک و فعال کردن کلیه امکانات و توانمندی های دستگاه مربوطه در بازه زمانی تعیین شده اجرایی نماید و گزارش عملکرد خود را به رئیس سازمان و روسای ستادهای مذکور ارائه دهد. عدم اجرای مصوبات و دستورات مکتوب مزبور یا عدم ارائه دهد. گزارش عملکرد، تخلف محسوب و مشمول حکم مندرج در ماده 20 این قانون خواهد بود.

تبصره- نمایندگان دستگاه های عضو ستاد موضوع تبصره 3 ذیل ماده 9 این قانون در صورت غیبت غیرمجاز از جلسات در شرایط اضطراری (به تشخیص رئیس ستاد) به هیات تخلفات اداری معرفی و حسب مورد به انفصال از خدمات دولتی از 15 روز تا یک ماه محکوم می شوند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet