خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1397/11/20 15:06:52
سرویس سیاسی
موسوی لارگانی:

قدردانی از مسیح علی نژاد بیچارگی آمریکا را نشان می دهد

عضو فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی معتقد است؛دیدار وزیر خارجه آمریکا با فرد معلوم الحالی مانند مسیح علی نژاد دهن کجی به حقوق بشر است.
قدردانی از مسیح علی نژاد بیچارگی آمریکا را نشان می دهد عضو فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی معتقد است؛دیدار وزیر خارجه آمریکا با فرد معلوم الحالی مانند مسیح علی نژاد دهن کجی به حقوق بشر است. https://cdn.icana.ir/d/019/78252.jpg قدردانی,از,,مسیح,علی,نژاد,بیچارگی,آمریکا,را,نشان,می,دهد Icana

سیدناصر موسوی لارگانی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با اشاره به یاوه گویی های پمپئو درباره انقلاب اسلامی ایران و دیدار با مهره های سوخته مانند مسیح علی نژاد ،گفت:کشوری باید از حقوق بشر دم بزند که حداقل‌های قوانین در ارتباط با حمایت از حقوق بشر را رعایت کند.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بازداشت و آزار و اذیت مرضیه هاشمی خبرنگار پرس تی وی،افزود:وقتی همین روزهای گذشته ما شاهد بودیم که خبرنگاری را دستگیر می کنند؛شکنجه می‌دهند و مجبور به کشف حجاب کنند و برخوردهای زشتی که داشتند این کشور نمی تواند دم از حقوق بشر بزند.

وی با بیان اینکه وزیرامورخارجه این کشور باید سرش را زیر لجن فرو ببرد،مطرح کرد:پمپئو باید شرم کند از این کثافت کاری هایی که در کشورش انجام می‌شود؛اما از فردی مانند مسیح علی نژاد و امثال وی که خودشان هیچ جایگاهی نه بین مردم و نه بین چشم های بیدار جهانیان ندارند و جهان هم روی آنها شناخت دارند،به خاطر فعالیت‌های حقوق بشری قدردانی می کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد:علیرغم تمام فشارهایی که در کشور ما وجود دارد علی‌رغم یکسری تخلفات که برخی مرتکب می شوند کشور ما شاید در دنیا از نظر رعایت موازین شرعی و رعایت مسائل حقوق بشری نمونه باشد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشار به مدعیان دروغین حقوق بشر اظهار کرد:در فلسطین کودک شیرخواره را شهید می کنند و یا در یمن مجلس جشن مردم را بمباران می‌کنند و کسی صدایش درنمی آید و اعتراضی  به زیرپاگذاشتن حقوق بشر ندارد؛در یمن ،در فلسطین ،افغانستان،سوریه این همه جنایت می‌شود به آن افراد گاهی مدال  می دهند.

وی با اشاره به فاجعه حمله موشکی آمریکا به هواپیمای مسافربری ایران مطرح کرد:در هیچ جای دنیا ،قانون اجازه می دهد که هواپیمای مسافربری را بزنند،هواپیمای مسافربری ایران را مورد هدف قرار دادند و به کسی که این جنایت را مرتکب شد مدال داده و وی قدردانی کردند. ۲۵۰ نفر بی‌گناه در این هواپیما به شهادت رسیدند.چنین کشوری می‌آید از کشوری که حقوق بشر را تمام و کمال رعایت می کند می آید خرده می گیردو آن را به نقض حقوق بشر متهم می کند.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دیدار وزیر خارجه آمریکا با مهره سوخته ای مانند مسیح علی نژاد دهن کجی به حقوق بشر است،تصریح کرد:دیدار پمپئو با فرد معلوم الحالی مثل مسیح علی نژاد که مهره سوخته است و قدردانی از وی کمال بدبختی و بیچارگی این کشور است که به چنین افرادی متوسل می‌شود و می‌خواهد از این مهره های سوخته برای رسیدن به اهدافش بهره برداری کند.

به گزارش خانه ملت؛ وزیر خارجه آمریکا در نشست با خبرنگاران و فعالان حوزه زنان گفت و گو کرده و بر اساس تصویر منتشر شده از این ملاقات مسیح علینژاد خبرنگار ایرانی خارج نشین نیز یکی از مدعوین بوده است. 

پمپئو با مسیح علینژاد دیدار کرد+ عکس

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet