ایام محرم 1398
1397/11/16 21:20:00
سرویس استان ها

حضور صباغیان در نشست «توطئه دشمن بعد از چهل سال شکست» در مدرسه عالی شهید مطهری

محمدرضا صباغیان نماینده مهریز، ابرکوه، بهاباد، بافق و خاتم مهمان همایش « بررسی توطئه دشمن بعد از ۴۰ سال شکست» که به همت بسیج دانشجویی و امور طلاب مدرسه عالی شهید مطهری برگزار گردید، شد.
حضور صباغیان در نشست «توطئه دشمن بعد از چهل سال شکست» در مدرسه عالی شهید مطهری محمدرضا صباغیان نماینده مهریز، ابرکوه، بهاباد، بافق و خاتم مهمان همایش « بررسی توطئه دشمن بعد از ۴۰ سال شکست» که به همت بسیج دانشجویی و امور طلاب مدرسه عالی شهید مطهری برگزار گردید، شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201608106549623000.jpg حضور,صباغیان,در,نشست,«توطئه,دشمن,بعد,از,چهل,سال,شکست»,در,مدرسه,عالی,شهید,مطهری Icana

محمدرضا صباغیان بافقی در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، گفت: اگر امروز سوءاستفاده و اختلاسی صورت می‌گیرد به خاطر ضعف نظارت مجلس است. مجلس جایگاهی دارد که فراموش شده است کار اصلی مجلس قانونگذاری و نظارت است و باید مطالبه اصلی نظارت از مجلس باشد.

صباغیان با اشاره به اینکه نماینده مجلس در دوره مسئولیت چهار ساله قابل تغییر نیست و نماینده می‌تواند در تمام امور داخلی و خارجی اظهار نظر کند و هدف از این امتیازات به نمایندگان توان نظارت بیشتر است افزود: با وجود تمام این ظرفیت‌ها پس چرا از این ناظر واقعی سوال نمی‌شود؟

این نماینده  اظهار داشت: بنده از دوستان که زحمت کشیدند و این مراسم را برگزار کردند قدردانی می‌کنم منتهی تقدیر از خود را نظر لطف آن‌ها می‌دانم.

لازم به ذکر است، در این مراسم از صباغیان به دلیل شفاف سازی در خصوص حقوق دریافتی خود از مجلس با اهدای لوح تقدیر «تندیس شفافیت» قدردانی به عمل آمد.

پایان پیام/

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet