هدر موبایل
1397/11/17 14:08:34
سرویس فرهنگی
مازنی خبر داد:

پیگیری وضعیت سند موسیقی در شورای عالی انقلاب فرهنگی

رییس کمیسیون فرهنگی مجلس از پیگیری وضعیت سند موسیقی در شورای عالی انقلاب فرهنگی خبر داد.
پیگیری وضعیت سند موسیقی در شورای عالی انقلاب فرهنگی رییس کمیسیون فرهنگی مجلس از پیگیری وضعیت سند موسیقی در شورای عالی انقلاب فرهنگی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201810105742364342.jpg پیگیری,وضعیت,سند,موسیقی,در,شورای,عالی,انقلاب,فرهنگی Icana

احمد مازنی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  درخصوص انتقاد اهالی موسیقی مبنی بر اینکه چرا سند موسیقی در شورای عالی انقلاب فرهنگی به سرانجام نمی‌رسد، گفت: من از این سند اطلاعی ندارم و تا کنون نه در شورا مطرح شده و نه در کمیسیون فرهنگی مجلس؛ البته شنیده‌ام که این سند وجود داشته ولی به نتیجه نرسیده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: موضوع سند موسیقی مطالبه متولیان، صاحب‌نظران و فعالان این حوزه بود که در جلسه "گفتگوهای فرهنگی" کمیسیون فرهنگی مطرح شد لذا بنده من به عنوان عضو حقوقی شورای عالی انقلاب فرهنگی آن را پیگیری خواهم کرد.

گفتگوهای مربوط به موسیقی در کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه خواهد داشت

رییس کمیته فرهنگ، هنر و رسانه کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه داد: دستورکار شورای عالی انقلاب فرهنگی را دبیرخانه تعیین می‌کند و در این مدتی که بنده به عنوان رییس کمیسیون فرهنگی مجلس در آن حضور داشته‌ام،چنین چیزی مطرح نشده است.

رییس کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به سلسله نشست‌های "گفتگوهای فرهنگی" کمیسیون فرهنگی تصریح کرد: اولین جلسه با محوریت موسیقی برگزار شد که البته گفتگوهای مربوط به موسیقی باید ادامه‌دار باشد تا تمام مسائل مربوط به این موضوع احصا شود؛ همچنانکه سند موسیقی جزو موضوعات مورد نظر صنف و صاحب نظران موسیقی است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet