ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
1397/11/20 12:45:51
سرویس فرهنگی
40 سالگی انقلاب:

ایران به عنوان کشور مدعی تولید علم در دنیا مطرح است

سخنگوی هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه امروز ایران به عنوان کشور مدعی تولید علم مطرح شده گفت: در حوزه توسعه دانش‌بنیان بسیار موفق عمل کردیم و کشور در راه مناسبی قرار گرفته است.
ایران به عنوان کشور مدعی تولید علم در دنیا مطرح است سخنگوی هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه امروز ایران به عنوان کشور مدعی تولید علم مطرح شده گفت: در حوزه توسعه دانش‌بنیان بسیار موفق عمل کردیم و کشور در راه مناسبی قرار گرفته است. https://cdn.icana.ir/d/019/201702106933276483.jpg ایران,به,عنوان,کشور,مدعی,تولید,علم,در,دنیا,مطرح,است Icana

بهروز نعمتی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به دستاوردهای 40 ساله انقلاب با بیان اینکه نظام اسلامی در عرصه‌های مختلف برکات و دستاوردهای بسیاری داشته گفت: استقلال کشور مهمترین دستاورد است به گونه‌ای که ایران به عنوان یک کشور مستقل در دنیا، هم مدعی است و هم حرف برای گفتن دارد از طرف دیگر در موضوعات مختلف دنیا به ویژه سیاسی اثرگذار است.

استقلال کشور مهمترین دستاورد انقلاب است به گونه‌ای که به عنوان یک کشور مستقل در دنیا، هم مدعی است و هم حرف برای گفتن دارد

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: در حوزه‌های مختلف اقتصادی بحث‌های متعددی وجود دارد البته این حرف‌هایی که بنده می‌گویم نافی نقدها نیست چراکه نقدهای مختلفی ممکن است وجود داشته باشد اما درعرصه‌های مختلف حوزه‌های صنعتی اعم از صنعت نفت، پتروشیمی و پالایشگاهی، شهرسازی، راه آهن، توسعه دانشگاهی و موضوعات مختلف فرهنگی و سواد پیشرفت‌های خوبی داشتیم.

ایران امروز به عنوان کشور مدعی تولید علم مطرح است

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایران امروز به عنوان کشور مدعی تولید علم مطرح است، ادامه داد: در بحث سواد قبل از انقلاب جزء کشورهای بیسواد بودیم اما اکنون درصد بالایی از باسوادی را داریم؛ در حوزه توسعه دانش‌بنیان نیز بسیار موفق عمل کردیم و فکر می‌کنم که کشور در راه مناسبی قرار گرفته البته این نافی بحث‌های نقد نیست.

اسلام به عنوان دکترین جدید در دنیا مطرح است

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی یک انقلاب فرهنگی بود تصریح کرد: بسیاری از انقلاب‌های دنیا اگر اتفاق می‌افتد با توجه به منویات رهبر معظم انقلاب و حضرت امام (ره) رخ می‌دهد. موضوع اسلام در عرصه‌های مختلف، در گذشته بسیار غریب بود اما امروز به عنوان یک موضوع فرهنگی و بحث جدیدی است که به عنوان یک دکترین جدید در دنیا مطرح می‌شود و فکر می‌کنم که اگر این فضای فرهنگی نبود این اتفاقات نمی‌افتاد.

این نماینده مردم در مجلس دهم در مورد دستاوردهای انقلاب در بُعد اجتماعی خاطر نشان کرد: در موضوعات مختلف اجتماعی امروز خانم‌ها همتراز با آقایان در دانشگاه‌ها، در تدریس، تحصیل، علم، معلمی و پست‌های مدیریتی و عرصه‌های متعدد حضور دارند و جوانان در عرصه‌های مختلف اظهار نظر می‌کنند و فضای مناسبی ایجاد شده است/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet