هدر موبایل
1397/11/18 13:35:32
سرویس فرهنگی

واکنش به خدشه دار کردن روحیه ایستادگی مردم خوزستان در سریال لحظه گرگ و میش

نماینده مردم آبادان در مجلس نسبت به خدشه دار کردن روحیه ایستادگی مردم جنگ زده خوزستان در سریال لحظه گرگ و میش واکنش نشان داد.
واکنش به خدشه دار کردن روحیه ایستادگی مردم خوزستان در سریال لحظه گرگ و میش نماینده مردم آبادان در مجلس نسبت به خدشه دار کردن روحیه ایستادگی مردم جنگ زده خوزستان در سریال لحظه گرگ و میش واکنش نشان داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100852102506.jpg واکنش,به,خدشه,دار,کردن,روحیه,ایستادگی,مردم,خوزستان,در,سریال,لحظه,گرگ,و,میش Icana

جلیل مختار در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت پخش بخش هایی از سریال لحظه گرگ و میش از شبکه سه سیما را توهین به شعور، فرهنگ، روحیه مقاومت و ایستادگی مردم آبادان دانست و گفت: در این فیلم روحیه ایستادگی مردم جنگ زده خوزستان خدشه دار شده و چهره خوبی از مردم نشان داده نمی شود و همچنین در حالی که سابقه تاسیس دانشگاه در آبادان به 80 سال پیش بازمی گردد اما در سریال به گونه ای القا می شود انگار مردم آبادان درک درستی از تحصیل در دانشگاه ندارند.

انتقاد از نسبت های نادرست به جنگ زدگان خوزستان در سریال

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی، افزود: متاسفانه در سریال نسبت های نادرستی به جنگ زدگان آبادان داده شده و بی شک سازندگان فیلم مقاومت مردم در بیش از یک سال محاصره که با فرمان امام راحل شکست خورد را فراموش و ایستادگی مردم در کنار روحانیون مبارزی مانند آیت الله جمی را نادیده انگاشته اند.

وی یادآور شد: جنگ زدگان که با توصیه نیروهای نظامی مجبور به ترک کاشانه خود شدند سهمی بسزایی در پشتیبانی نیروهای مسلح برعهده داشتند اما متاسفانه تلاش آنها به درستی به تصویر کشیده نشد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بهتر است این گونه فیلم ها و سریال ها پیش از اکران عمومی در جمع مشاوران و متخصصان بومی که تسلط کافی در این حوزه را دارند اکران شوند تا نقاط ضعف آنها مرتفع شود.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet