هدر موبایل
1397/11/18 10:02:07
سرویس حوزه ریاست
دکتر لاریجانی پس از بازدید از شرکت هپکو و در جمع خبرنگاران:

شرکت هپکو می تواند در حوزه ساخت و ساز کشور موثر باشد

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شرکت هپکو می تواند در حوزه ساخت و ساز کشور موثر باشد، افزود: توسعه و گسترش فعالیت این شرکت هم برای استان مرکزی و هم برای کشور مفید خواهد بود.
شرکت هپکو می تواند در حوزه ساخت و ساز کشور موثر باشد رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شرکت هپکو می تواند در حوزه ساخت و ساز کشور موثر باشد، افزود: توسعه و گسترش فعالیت این شرکت هم برای استان مرکزی و هم برای کشور مفید خواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/201601107673433124.jpg شرکت,هپکو,می,تواند,در,حوزه,ساخت,و,ساز,کشور,موثر,باشد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی که به استان مرکزی سفر کرده است، صبح امروز (پنجشنبه 18 بهمن) پس از بازدید از شرکت تولید تجهیزات سنگین (هپکو) در جمع خبرنگاران با اشاره به ظرفیت های صنعتی و اقتصادی استان مرکزی گفت: استان مرکزی از پتانسیل خوبی در حوزه صنعتی برخوردار است و خوشبختانه در بخش های مختلف از جمله پتروشیمی و پالایشگاه به پیشرفت های قابل قبولی رسیده است.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بخش های صنعتی استان مرکزی در توسعه اقتصادی کشور تاثیرگذار هستند، افزود: با توجه به بازدید از شرکت هپکو و توضیحات مدیران این شرکت، هپکو رویه و مسیر خوبی را پیش گرفته است. البته مشکلاتی دارند و ما امروز در جریان آنها قرار گرفتیم، اما خوشبختانه این شرکت محصولات خوبی تولید کرده و کاملا فعال است.

وی اظهار داشت: مدیران و مسئولان شرکت هپکو با علاقه در حال فعالیت و کار کردن بوده و قطعاً باید زمینه برای گسترش این شرکت فراهم شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: شرکت هپکو شرکتی است که می تواند در حوزه ساخت و ساز کشور موثر باشد و من قطعاً به بخش های مختلف توصیه خواهم کرد که محصولات مورد نیاز خود را از این شرکت تامین کنند تا هپکو فعالتر شود، از این رو این رویکرد موجب می شود که کار این شرکت گسترش یافته و این مسئله هم برای استان مرکزی و هم برای کشور مفید خواهد بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet