هدر موبایل
1397/11/19 14:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده مسیحیان ارمنی شمال ایران در مجلس شورای اسلامی خبر داد:

حضور پرشور ارامنه در راهپیمایی ۲۲ بهمن

خانلری گفت: معضلات اقتصادی امری گذرا است و آنچه باقی می‌ماند آرمان‌های انقلاب است و ارامنه نیز در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب با حضوری پرشورتر از گذشته با ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب در روز ۲۲ بهمن تجدید میثاق خواهند کرد.
حضور پرشور ارامنه در راهپیمایی ۲۲ بهمن خانلری گفت: معضلات اقتصادی امری گذرا است و آنچه باقی می‌ماند آرمان‌های انقلاب است و ارامنه نیز در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب با حضوری پرشورتر از گذشته با ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب در روز 22 بهمن تجدید میثاق خواهند کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606102375992890.jpg حضور,پرشور,ارامنه,در,راهپیمایی,۲۲,بهمن Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،کارن خانلری با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی،  گفت: ارامنه ایران همچون سال‌های گذشته صبح روز 22 بهمن با به صد ا درآمدن ناقوس کلیساها در کلیسا حاضر شده و به صورت منسجم و هماهنگ در مراسم راهپیمایی این روز شرکت خواهند کرد که البته این حضور در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب پرشورتر از هر سال گذشته نیز خواهد بود. 

وی  با اشاره به مشکلات اقتصادی روز کشور افزود: معضلات اقتصادی یک امر گذرا است و آنچه که باقی خواهند ماند ارزش‌های انقلاب است که باید برای پاسداری از آن همه مشارکت داشته باشند و ارامنه هم مثل سایر آحاد مردم ایران همیشه برای حفظ و پایداری این اصولی که استقلال و آزادی ما را تضمین می‌کند با راه امام و رهبری و ارزش‌های انقلاب تجدید میثاق می‌کند. 

نماینده مسیحیان ارمنی شمال ایران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: این تجدید میثاق و حضور در صحنه مسیحیان ارمنی هر ساله بوده و امسال این حضور پرشورتر و چشم‌گیرتر خواهد بود و مسیحیان ارمنی حضوری چشمگیر در مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب خواهند داشت. 

به گزارش فارس خانلری در پایان خاطرنشان کرد: حضور در مراسم راهپیمایی 22 بهمن یک وظیفه ملی است که ارامنه هم در کنار برادران مسلمان و غیرمسلمان خود در کشور در آن شرکت خواهند کرد. 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet