هدر اصلی
1397/11/19 16:13:29
سرویس دیگر رسانه‌ها
کوچکی نژاد تشریح کرد:

اختلاف دیدگاه وزارت آموزش و پرورش و علوم درباره حذف کنکور

نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس گفت: وزارت آموزش و پرورش و علوم درباره حذف کنکور دیدگاه‌های متفاوتی دارند.
اختلاف دیدگاه وزارت آموزش و پرورش و علوم درباره حذف کنکور نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس گفت: وزارت آموزش و پرورش و علوم درباره حذف کنکور دیدگاه‌های متفاوتی دارند. https://cdn.icana.ir/d/019/201810108279819397.jpg اختلاف,دیدگاه,وزارت,آموزش,و,پرورش,و,علوم,درباره,حذف,کنکور Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، جبار کوچکی‌نژاد، با بیان اینکه طبق مصوبه مجلس درباره حذف کنکور باید کنکور به صورت تدریجی حذف شود، گفت: طبق قانون، دولت موظف است تا پایان سال 97 کنکور را حذف کند و شرط معدل تا 85 درصد در پذیرش دانشجو تاثیرگذار باشد.

وی با بیان اینکه وزرای علوم و آموزش و پرورش و همچنین اعضای سازمان سنجش اقدامی در جهت اجرای این قانون انجام نداده‌اند، افزود: در نهایت مقرر شد که کنکور برای یک سال دیگر نیز برگزار شود.

جبار کوچکی نژاد تیتر یک

 

نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس با تاکید بر اینکه وزارت آموزش و پرورش و علوم و تحقیقات 2 دیدگاه بسیار متفاوت درباره حذف کنکور دارند، ادامه داد: درباره بحث‌های آموزش در دولت هرج و مرج وجود دارد؛ یعنی وزارت آموزش پرورش می‌گوید که ما آمادگی حذف کنکو را داریم و سوابق تحصیلی جایگزین کنکور شود اما مسئولن وزارت علوم می‌گویند که زیر ساخت‌های لازم برای حذف کنکور وجود ندارد.

به گزارش تسنیم کوچکی نژاد با بیان اینکه وزارت علوم موافق حذف کنکور نیست چرا که از محل برگزاری آن درآمد کسب می‌کند، اظهار داشت: مافیایی وجود دارد که مانع حذف کنکور هستند و از برگزاری کنکور درآمد فراوان کسب می‌کنند.

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet