هدر موبایل
1397/11/19 18:56:06
سرویس سیاسی
کاظمی مطرح کرد:

تاثیرگذاری در معادلات منطقه‌ از دستاوردهای سیاست خارجی انقلاب است

عضو فراکسیون امید مجلس اعتقاد دارد تاثیرگذاری در معادلات منطقه ای از دستاوردهای سیاست خارجی انقلاب اسلامی ایران است.
تاثیرگذاری در معادلات منطقه‌ از دستاوردهای سیاست خارجی انقلاب است عضو فراکسیون امید مجلس اعتقاد دارد تاثیرگذاری در معادلات منطقه ای از دستاوردهای سیاست خارجی انقلاب اسلامی ایران است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606107193988799.jpg تاثیرگذاری,در,معادلات,منطقه‌,از,دستاوردهای,سیاست,خارجی,انقلاب,است Icana

علی کاظمی باباحیدری  در گفت‌ و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  با اشاره به دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی در حوزه سیاست خارجی و داخلی، گفت: ایران در دوران پهلوی نقش ژاندارمی آمریکایی ها در منطقه را ایفا می کرد و وابستگی صددرصدی در حوزه سیاست خارجی داشت.

نماینده مردم اردل و فارسان در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: اکنون کشورمان بدون اینکه در امور کشورهای منطقه دخالت کند، نقش موثری ایفا کرده و حتی برخی از موضوعات مانند حضور تروریست ها که ابزار غربی ها در منطقه هستند را تعیین تکلیف می کند و آنها را از بین می برد.

وی با اشاره به اینکه ایران طی چهل سال گذشته انتخابات های بسیاری برگزار شده که در دنیا بی نظر است، ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران با آراء بیش از 99 درصدی مردم منتخب شد که چنین نظامی در هیچ کشوری در دنیا وجود ندارد و کشورهایی که امروزه مدعی دموکراسی هستند هنوز هم بر اساس نظام پادشاهی اداره می شوند که نشان دهنده ظلم آنها به مردمشان است.

کاظمی باباحیدری با اشاره به اینکه طی چند دهه گذشته احزاب توانسته اند درکشورمان رشد و توسعه یابند که یکی از دستاوردهای سیاست داخلی کشورمان است، افزود: در واقع زمینه فعالیت های سیاسی برای مردم تسهیل و فراهم شده است که نشان دهنده حرکت به سمت اجرای دموکراسی است.

عضو  فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروزه در کشوری مانند ونزوئلا کودتا صورت گرفته و کشورهای خارجی درصدد به قدرت نشاندن گزینه خود هستند، خاطرنشان کرد: خارج شدن از سلطه بیگانگان نیز از دیگر دستاوردهای سیاسی انقلاب اسلامی ایران است و این امر استقلال سیاسی کشور را رقم زده است./

  • بیشتر بخوانید؛

استقلال سیاسی ایران حاصل عدم سرسپردگی به غرب است

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet