پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1397/11/18 15:04:00
سرویس سیاسی
ابراهیمی مطرح کرد:

دیدار پمپئو با مسیح علی نژاد بیانگر ناتوانی و دریوزگی سیاسی واشنگتن است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد دیدار وزیر امور خارجه آمریکا با افرادی همچون منافقان و علی نژاد بیانگر ناتوانی و دریوزگی سیاسی است.
دیدار پمپئو با مسیح علی نژاد بیانگر ناتوانی و دریوزگی سیاسی واشنگتن است عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد دیدار وزیر امور خارجه آمریکا با افرادی همچون منافقان و علی نژاد بیانگر ناتوانی و دریوزگی سیاسی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201711102455248182.jpg دیدار,پمپئو,با,مسیح,علی,نژاد,بیانگر,ناتوانی,و,دریوزگی,سیاسی,واشنگتن,است Icana

علیرضا ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اهداف دیدار مسیح علی نژاد با مایک پمپئو، وزیر امور خارجه‌ی دولت ترامپ، گفت: آمریکایی ها همواره از افرادی که نسبت به مردم ایران دشمنی داشته اند حمایت کرده اند از این رو جای تعجب از اقدام مذکور وجود ندارد.

نماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در سال های گذشته نیز مقامات آمریکایی با افرادی همچون منافقان و سلطنت طلبان دیدارهای مختلفی داشته اند تا از این طریق به نوعی خودشان را دغدغه مند مردم ایران معرفی کنند، اظهار کرد: این مهم در حالیست که سیاستمداران آمریکایی متوجه نیستند که این اقداماتشان فقط موجب افزایش انزجار مردم از آنها خواهد شد و دستاورد دیگری ندارد.

وی با تاکید بر اینکه دیدار وزیر امور خارجه آمریکا با افرادی همچون منافقان و علی نژاد بیانگر ناتوانی و دریوزگی سیاسی است، ادامه داد: مقامات کاخ سفید در شرایط کنونی می خواهند از طریق اقدامات نرم مانند دیدار با معاندان نظام ایران نقشه های خود را اجرایی کنند اما باید حواسشان باشد افرادی که تقاضای تحریم مردم را می کنند نمی توانند در جامعه و افکار عمومی تاثیر بگذارند.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: یادآور می شود هم اکنون افرادی همچون مسیح علی نژاد در شبکه تلویزیونی صدای آمریکا فعالیت های به اصطلاح حقوق بشری می کنند و جیره خوار واشنگتن هستند لذا انجام چنین دیدارهایی شوی سیاسی برای مهم جلوه دادن دغدغه حقوق بشری است.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: افرادی همچون علی نژاد طی چند وقت گذشته تلاش کرده اند در شبکه های اجتماعی با سوء استفاده و عدم آگاهی جوانان را در دام خود انداخته و زمینه بروز رفتارهای هنجارشکن و جنگ نرم را در کشورمان فراهم کنند که خوشبختانه با اطلاع رسانی صورت گرفته و بیان حقایق این سیاست با شکست مواجه شده است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مسیح علی‌نژاد، روزنامه‌نگار معاند، که تا پیش از این همواره خود را یک خبرنگار مستقل، غیروابسته و حامی مردم ایران معرفی کرده بود، با مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا دیدار کرد.

بر این اساس رابرت پالادینو، معاون سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با انتشار عکسی از این دیدار در حساب توئیتری خود نوشت: «مایک پمپئو در دیدار با مسیح علی‌نژاد، از او به خاطر شجاعتش (!) قدردانی و بر تعهد ایالات متحده نسبت به تقویت صدای مردم ایران تاکید کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet