هدر اصلی
1397/11/21 12:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سبحانی فر تشریح کرد:

حضور و خروش مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن شعارهای هنجارشکنانه را خنثی می کند

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز رسانه‌های آن‌ها در خارج پمپاژ می‌کنند تا ۲۲ بهمن را دچار مشکل کرده و مردم حضور پیدا نکنند یا افرادی بخواهند این روز را دچار مشکل کرده و شعارهای هنجارشکنانه بدهند اما حضور و خروش مردم در ۲۲ بهمن این موارد را خنثی خواهد کرد و به آن‌ها نشان خواهد داد که با این برنامه‌ها انقلاب ما دچار مشکل نخواهد شد.
حضور و خروش مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن شعارهای هنجارشکنانه را خنثی می کند نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز رسانه‌های آن‌ها در خارج پمپاژ می‌کنند تا ۲۲ بهمن را دچار مشکل کرده و مردم حضور پیدا نکنند یا افرادی بخواهند این روز را دچار مشکل کرده و شعارهای هنجارشکنانه بدهند اما حضور و خروش مردم در ۲۲ بهمن این موارد را خنثی خواهد کرد و به آن‌ها نشان خواهد داد که با این برنامه‌ها انقلاب ما دچار مشکل نخواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201802103355516067.jpg حضور,و,خروش,مردم,در,راهپیمایی,۲۲,بهمن,شعارهای,هنجارشکنانه,را,خنثی,می,کند Icana

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، رمضانعلی سبحانی فر ضمن تبرک ایام الله دهه فجر و چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، اظهار کرد: علاوه بر اینکه ما هر سال با حضور خودمان در راهپیمایی ۲۲ بهمن بیعت مجددی با آرمان‌های انقلاب و رهبری داریم اما این ۲۲ بهمن تفاوتی با ۲۲ بهمن سال‌های دیگر دارد.

وی با بیان اینکه امروز مشاهده می‌کنیم فشارها و مشکلات اقتصادی در جامعه حاکم شده که بخشی در سمت دشمنان ما بوده است، عنوان کرد: آن‌ها بیان می‌کردند که از ۱۳ آبان تا ۲۲ بهمن امسال برنامه‌ریزی کردیم تا انقلاب اسلامی را دچار مشکل کنیم. پیش‌مقدمه آن نیز این بود که آمریکا به صورت یک‌جانبه با آمدن ترامپ از یک تعهد و معاهده بین المللی که با امضای تعدادی از کشورها بسته شد و به تأیید سازمان ملل و شورای امنیت رسید، خارج شد، با این هدف که بتواند مشکلاتی را بر سر راه کشور ایجاد کند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: این معاهده بسته شد و تمام دغدغه‌ها و نگرانی‌هایی که کشورهای جهان داشتند، در این معاهده پیش‌بینی و برطرف شد اما نشان داد که آمریکا بحث انرژی هسته‌ای ما را بهانه قرار داده و زمانی که این بهانه از او سلب شد، به این دلیل که به اهدافش نرسید، از این معاهده خارج شد تا فشارهای اقتصادی را به کشور ما وارد کند که بتواند انقلاب ما را دچار مشکل نماید.

سبحانی‌فر بیان کرد: دشمنان برنامه‌ریزی و آشکارا اعلام کردند که از ۱۳ آبان تا ۲۲ بهمن ایران را دچار مشکل خواهند کرد. آن‌ها در بخش اقتصادی برنامه داشتند و پایگاهی را به عنوان پایگاه جنگ اقتصادی و خزانه‌داری آمریکا تشکیل دادند تا منفذهای ورودی و خروجی اقتصاد ما را ببندند که ما دچار مشکل شویم. به همین منظور آن‌ها گران شدن دلار تا سقف ۵۰ هزار تومان را پیش‌بینی کردند اما کنترل و مدیریت شد و قیمت آن کاهش پیدا کرد.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز رسانه‌های آن‌ها در خارج پمپاژ می‌کنند تا ۲۲ بهمن را دچار مشکل کرده و مردم حضور پیدا نکنند یا افرادی بخواهند این روز را دچار مشکل کرده و شعارهای هنجارشکنانه بدهند اما حضور و خروش مردم در ۲۲ بهمن این موارد را خنثی خواهد کرد و به آن‌ها نشان خواهد داد که با این برنامه‌ها انقلاب ما دچار مشکل نخواهد شد.

وی ادامه داد: حضور پررنگ مردم در ۲۲ بهمن در تصمیمات آن‌ها تأثیر خواهد گذاشت و خواهند فهمید که نمی‌توانند مردم را با این مسائل از صحنه خارج کنند و انشاالله یک بار دیگر بتوانیم با حضور پررنگ خود توطئه دیگری از دشمنان را خنثی کنیم.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مردم به این بلوغ سیاسی رسیده‌اند که مسائل را با هم اشتباه نکرده و تفکیک کنند، خاطرنشان کرد: بخشی از مشکلات اقتصادی را دشمنان ایجاد کردند، بنابراین زمانی که تفکیک شده و برای مردم روشن شود که بخش عمده آن مربوط به شیطنت‌های دشمنان است، مردم احساس خواهند کرد در یک میدان مبارزه جنگ رو در رو با دشمن قرار گرفتند و باید در این جنگ پیروز شوند، همانگونه که جان خود را فدای کشور و نظام کردند، بنابراین آن‌ها این نارضایتی را از نظام جدا خواهند کرد و صف خود را از صف دشمن جدا کرده و رو در رو با دشمن قرار می‌گیرند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet