انتخابات ریاست جمهوری
1397/11/21 10:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی:

انقلاب اسلامی ایران با حضور همه اقشار جامعه با گرایش‌ها و سلایق مختلف به پیروزی رسید

سلیمی با اشاره سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با فرماندهان و جمعی از کارکنان نیروی هوایی و پدافند هوایی ارتش و ضرورت حضور سلایق مختلف در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن و نشان دادن وحدت ملی، گفت: انقلاب اسلامی ما با حضور همه اقشار جامعه با گرایش‌ها و سلایق مختلف به رهبری امام خمینی ره در روز ۲۲ بهمن به پیروزی رسید
انقلاب اسلامی ایران با حضور همه اقشار جامعه با گرایش‌ها و سلایق مختلف به پیروزی رسید سلیمی با اشاره سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با فرماندهان و جمعی از کارکنان نیروی هوایی و پدافند هوایی ارتش و ضرورت حضور سلایق مختلف در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن و نشان دادن وحدت ملی، گفت: انقلاب اسلامی ما با حضور همه اقشار جامعه با گرایش‌ها و سلایق مختلف به رهبری امام خمینی ره در روز ۲۲ بهمن به پیروزی رسید https://cdn.icana.ir/d/019/201901103504492736.jpg انقلاب,اسلامی,ایران,با,حضور,همه,اقشار,جامعه,با,گرایش‌ها,و,سلایق,مختلف,به,پیروزی,رسید Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اصغر سلیمی  ، با اشاره سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با فرماندهان و جمعی از کارکنان نیروی هوایی و پدافند هوایی ارتش و ضرورت حضور سلایق مختلف در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن و نشان دادن وحدت ملی، گفت: انقلاب اسلامی ما با حضور همه اقشار جامعه با گرایش‌ها و سلایق مختلف به رهبری امام خمینی ره در روز ۲۲ بهمن به پیروزی رسید ، ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و نماد وحدت است و هر ساله آن را باشکوه‌تر از قبل گرامی خواهیم داشت.

وی در ادامه اظهار کرد: ۲۲ بهمن متعلق به ملت ایران است و به تعبیر دیگر متعلق به مستضعفان جهان اسلام است. هیچ گروه، جناح و تفکری نمی‌تواند ۲۲ بهمن را منتصب به خود بداند. رهبر انقلاب در سخنرانی روز گذشته خود به خوبی تبیین کردند شعارها و سخنانی که در این روز مطرح می‌شود نباید تفرقه انگیز باشد و اگر هم اختلاف نظری وجود داشته باشد روز ۲۲ بهمن جای تسویه حساب سیاسی نیست.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز فضای کشور احتیاج به همدلی و وحدت و یکدلی دارد و نباید با تفرقه آب به آسیاب دشمن ریخت. اگر نظام ما امروز استقلال سیاسی و امنیتی دارد و بر روی پای خود در خیلی از حوزه‌ها ایستاده است به دلیل وحدتی است که در طول این سال‌ها داشته‌ایم و با تکیه بر توانایی‌های خود به شرق و غرب وابسته نشدیم.

به گزارش ایسنا وی در ادامه تاکید کرد: مردم ما هر سال با شکوه‌تر از سال قبل روز ۲۲ بهمن را جشن می‌گیرند و امسال نیز اینگونه خواهد بود. امسال دشمن علیه ما تحریم‌ها شدیدی اعمال کرده و به دنبال نا امید کردن مردم از نظام است اما امسال مردم با هر تفکر و سلیقه‌ای در راهپیمایی حضور خواهند یافت و دشمنان مانند قبل ناکام خواهند شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet