خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1397/11/22 11:47:54
سرویس دیگر رسانه‌ها_
داود محمدی:

ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن در مسسر خنثی سازی القائات و ارعاب دشمنان قدم بر می دارند

نماینده مردم قزوین تصریح کرد: جهانیان در بهمن ماه هر سال متوجه می‌شوند که ملت بزرگ ایران تحت تاثیر القائات و ارعاب دشمنان قرار نگرفته و فشارها علیه نظام اسلامی را به خوبی شناخته و در مسیر خنثی‌سازی آن گام برمی‌دارند.
ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن در مسسر خنثی سازی القائات و ارعاب دشمنان قدم بر می دارند نماینده مردم قزوین تصریح کرد: جهانیان در بهمن ماه هر سال متوجه می‌شوند که ملت بزرگ ایران تحت تاثیر القائات و ارعاب دشمنان قرار نگرفته و فشارها علیه نظام اسلامی را به خوبی شناخته و در مسیر خنثی‌سازی آن گام برمی‌دارند. https://cdn.icana.ir/d/019/201607100943343879.jpg ملت,ایران,در,راهپیمایی,22,بهمن,در,مسسر,خنثی,سازی,القائات,و,ارعاب,دشمنان,,قدم,بر,می,دارند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، داود محمدی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی  درباره تاثیر حضور مردم در راهپیمایی در راهپیمایی ۲۲ بهمن در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: هر ساله راهپیمایی ۲۲ بهمن حرکت عظیمی در کشور انجام می‌شود که یکی از دستاورد‌های آن معرفی مجدد این کشور و انقلاب به جهانیان است.

وی افزود: مردم علیرغم مشکلات مختلف اقتصادی که با آن مواجه بوده و نگرانی‌هایی که دارند حضور جدی در سالگردهای پیروزی انقلاب اسلامی ایران و در راهپیمایی‌های ۲۲ بهمن داشته و نشان می‌دهند که پای انقلاب اسلامی ایستاده و اهداف و ارزش‌های آنرا دنبال می‌کنند ضمن اینکه این حضور بسیار معنادار و نشان دهنده آن است که مردم ایران از درک و فهم بسیار بالای سیاسی و اجتماعی برخوردار بوده و در مواقع حساس نشان می‌دهند که مبانی اعتقادی‌شان دچار ضعف نشده و با قوت آن را دنبال می‌کنند.

نماینده مردم قزوین تصریح کرد: جهانیان در بهمن ماه هر سال متوجه می‌شوند که ملت بزرگ ایران تحت تاثیر القائات و ارعاب دشمنان قرار نگرفته و فشارها علیه نظام اسلامی را به خوبی شناخته و در مسیر خنثی‌سازی آن گام برمی‌دارند.

محمدی گفت: راهپیمایی‌های هر ساله ۲۲ بهمن و به ویژه در سال جاری و همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران نشان می‌دهد که این انقلاب و راهپیمایی ۲۲ بهمن داده الهی است و ارزش خدایی برای ما دارد ضمن اینکه حرکت بسیار مثبت و موثری در جهان بوده و به نفع ماست. 

وی تصریح کرد: برخی مواقع عواملی در کشور به وجود می‌آید که انسجام ملی را تحت تاثیر قرار می‌دهد و این احساس گاهی اوقات در جامعه به وجود می آید که هم اکنون نشانه هایی از آن را مشاهده می‌کنیم که می‌توان به مشکلات اقتصادی فعلی در این خصوص اشاره کرد ضمن اینکه تحریم‌های غرب علیه کشورمان هم بی تاثیر نبوده است. 

محمدی گفت: دنیای استکباری بنا را بر آن گذاشته که جمهوری اسلامی ایران را از پا درآورد؛ البته از همه عوامل هم در این مسیر استفاده کرده است. در دوره اخیر تلاش‌هایی به ویژه از سوی آمریکا و غرب به کار گرفته شده در حالی که دولت‌های غربی مدعی عدم همکاری با آمریکا بودند اما در عمل نشان دادند که همراه آن هستند.

نماینده مردم قزوین با تاکید بر اینکه مردم افزایش قیمت‌ها و فشار معیشتی و موسسات تولیدی مشکلات را تحمل کرده و موضوع اصلی یعنی انقلاب اسلامی ایران را فراموش نمی‌کنند افزود: راهپیمایی ۲۲ بهمن باعث خواهد شد که مردم بار دیگر در کنار یکدیگر باشند و اتحاد و انسجام ملی را برجسته کنند. 

به گزارش فارس وی در پایان گفت: انقلاب اسلامی ایران عنایت خداوند بوده و رهبری منسجم و ویژه‌ای دارد که توانسته در همه زمینه‌ها به مردم و به نظام اسلامی کمک شایانی کند لذا این نظام برای ما ارزش محسوب می‌شود. 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet