انتخابات ریاست جمهوری
1397/11/22 11:52:08
سرویس دیگر رسانه‌ها_
/چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب از دریچه بهارستان/

میرزاده: حضور میلیونی مردم در خیابان‌ها نشان‌دهنده ایستادگی آنان پای نظام و انقلاب شان است

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: حضور میلیونی مردم در خیابان‌ها آن هم به صورت خودجوش نشان‌دهنده حمایت مردم و ایستادگی آنان پای نظام و انقلاب شان است.
میرزاده: حضور میلیونی مردم در خیابان‌ها نشان‌دهنده ایستادگی آنان پای نظام و انقلاب شان است نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: حضور میلیونی مردم در خیابان‌ها آن هم به صورت خودجوش نشان‌دهنده حمایت مردم و ایستادگی آنان پای نظام و انقلاب شان است. https://cdn.icana.ir/d/019/201801108743668003.jpg میرزاده:,حضور,میلیونی,مردم,در,خیابان‌ها,نشان‌دهنده,ایستادگی,آنان,پای,نظام,و,انقلاب,شان,است Icana

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت میرحمایت میرزاده نماینده مردم گرمی  درباره حضور منسجم و گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: موشک و سلاح‌های نظامی در کشورمان اثر اصلی را در موفقیت درونی انقلاب شکوهمند اسلامی ندارد در حالیکه اتحاد و حضور مردم عامل اصلی موفقیت و پیشبرد و پیشرفت ایران است.

وی افزود: هیچ کشوری در دنیا، پشتوانه مردمی جمهوری اسلامی ایران را ندارد ضمن اینکه علی رغم کاستی‌ها و مشکلات در کشورمان، هیچ کشوری در جهان نمی‌تواند جمعیت میلیونی را در سالروز پیروزی و استقرار حکومت جدید به خیابان‌ها بیاورد و این یعنی انقلاب مردمی. 

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: حضور میلیونی مردم در خیابان‌ها آن هم به صورت خودجوش نشان‌دهنده حمایت مردم و ایستادگی آنان پای نظام و انقلاب شان است.

وی گفت: حضور گسترده مردم در مناسبت‌های مختلف، نشانه پیروزی و اقتدار نظام جمهوری اسلامی بوده و هست ضمن اینکه دشمنان بیش از آنکه از قدرت نظامی ما بترسند از پشتوانه قوی مردمی واهمه داشته و دارند ضمن اینکه امیدوارم امسال نسبت به سالهای گذشته حضور در راهپیمایی 22 بهمن بیش از پیش باشد چرا که سالجاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی میداریم.

میرزاده با تاکید بر اینکه حضور میلیونی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نباید باعث شود که مسئولی آن را به نام خود و تایید اقداماتش تلقی کند چرا که حضور مردم تایید کلی و دفاع از ایران، اسلام، مکتب، چارچوب این مرزها و انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه انتقادات مردم علیه بخش‌های مختلف جامعه به جای خود قابل احترام و قابل شنیدن است اما قطعاً اعلام این انتقادات با عدم حضور در ۲۲ بهمن  نیست.

میرزاده با تاکید بر اینکه حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن سال97  محکم تر و عظیم‌تر از سال قبل خواهد بود افزود: این حضور باید به من نوعی، نمایندگان مجلس و مسئولین حکومت اسلامی اینگونه تذکر باشد که مردمی که همچنان به آرمان و اهداف انقلاب اسلامی وفادار هستند ممکن است انتقاداتی به ما داشته باشند ولی اعلام این انتقادات در راهپیمایی ۲۲ بهمن نخواهد بود.

به گزارش فارس وی در پایان اظهار امیدواری کرد حضور مردم در راهپیمایی سالجاری و همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیش از پیش بوده و جمهوری اسلامی ایران وارد دهه پنجم و دهه‌های بعدی حاکمیت اسلامی شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet