هدر اصلی
1397/11/22 11:59:16
سرویس دیگر رسانه‌ها_
/چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب از دریچه بهارستان/

پورحسین:حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن همدلی و انسجام ملی را به جهانیان نشان می دهد

نماینده مردم پارس آباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شرایط کنونی برای کشورمان بسیار حساس است چرا که ایران در برابر قدرت های جهانی ایستاده و حضور پرشور مردم به عنوان صاحب اصلی این انقلاب در راهپیمایی ۲۲ بهمن می توانند حامل پیامی ویژه برای قدرت‌های جهانی باشد.
پورحسین:حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن همدلی و انسجام ملی را به جهانیان نشان می دهد نماینده مردم پارس آباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شرایط کنونی برای کشورمان بسیار حساس است چرا که ایران در برابر قدرت های جهانی ایستاده و حضور پرشور مردم به عنوان صاحب اصلی این انقلاب در راهپیمایی ۲۲ بهمن می توانند حامل پیامی ویژه برای قدرت‌های جهانی باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201808106892771107.jpg پورحسین:حضور,پرشور,مردم,در,راهپیمایی,۲۲,بهمن,همدلی,و,انسجام,ملی,را,به,جهانیان,نشان,می,دهد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، شکور پورحسین شقلان نماینده مردم پارس آباد با اشاره به لزوم حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و تاثیر آن در انسجام و اتحاد ملی و اسلامی گفت: انقلاب اسلامی ایران در حالی چهلمین سالروز پیروزی خود را گرامی می‌دارد که به زودی و با خوشحالی تمام وارد دهه پنجم انقلاب خواهیم شد.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران مبانی خاصی داشته و با دیگر انقلاب‌های جهان متفاوت بوده و منحصر به فرد است چرا که مبانی، مکتب فکری، عقیدتی، سیاسی و دینی ویژه آن باعث سربلندی این انقلاب شده است. 

نماینده مردم پارس آباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شرایط کنونی برای کشورمان بسیار حساس است چرا که ایران در برابر قدرت های جهانی ایستاده و حضور پرشور مردم به عنوان صاحب اصلی این انقلاب در راهپیمایی ۲۲ بهمن می توانند حامل پیامی ویژه برای قدرت‌های جهانی باشد.

وی گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن سالجاری و همزمان با چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران باعث تداوم این مسیر با عظمت و با عزت شده و تجدید بیعتی خاص با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و مدیریت داهیانه مقام معظم رهبری باشد.

نماینده مردم پارس آباد در مجلس اظهار داشت: دنیا قطعاً راهپیمایی ۲۲ بهمن سال جاری را رصد کرده و برداشت‌های خود را خواهد داشت این در حالی است که برخی‌ها، خواب‌هایی برای این انقلاب دیده بودند و گمان می‌کردند با تهدید و تحریم می‌توانند ملت بزرگ ایران اسلامی را از نظام و حاکمیت اسلامی دور کنند. 

به گزارش فارس پورحسین شقلان با تاکید بر اینکه در حال حاضر بیش از هر چیز به وحدت و همدلی و انسجام ملی نیاز داریم تصریح گفت: با آنکه تحریم های ظالمانه آمریکا علیه کشورمان در شرایط فعلی ایران اسلامی توانسته کمی به مردم از نظر اقتصادی فشار بیاورد ولی ما با زندگی در شرایط سخت و تحریم عادت کرده و راه‌های عبور از بحران‌ها را فراگرفته‌ایم اما حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن قطعا وحدت، همدلی و انسجام ملی دیدنی‌ را به جهانیان نشان خواهد داد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet