هفته دفاع مقدس
1397/11/22 06:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
/چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب از دریچه بهارستان/

محمدی : حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن فراجناحی است

نماینده مردم تهران در مجلس با تاکید بر اینکه مسئولان باید از این حضور مردم درس بگیرند، گفت: حضور مردم را هیچکس و هیچ گروهی و جناحی نباید به حساب خودش بگذارد و مسئولان باید تلاش کنند تا مشکلات مردم با دقت، مدیریت لازم و با عقلانیت حل شده و در بین مردم وحدت ایجاد کنند.
محمدی : حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن فراجناحی است نماینده مردم تهران در مجلس با تاکید بر اینکه مسئولان باید از این حضور مردم درس بگیرند، گفت: حضور مردم را هیچکس و هیچ گروهی و جناحی نباید به حساب خودش بگذارد و مسئولان باید تلاش کنند تا مشکلات مردم با دقت، مدیریت لازم و با عقلانیت حل شده و در بین مردم وحدت ایجاد کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201711105319773536.jpg محمدی,:,حضور,مردم,در,راهپیمایی,22,بهمن,فراجناحی,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛داود محمدی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به یوم‌الله ۲۲ بهمن اظهار داشت: سال‌های سال است که مردم در راهپیمایی‌های مختلف از جمله راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن شرکت می‌کنند. ان‌شاءالله امسال هم مثل سال‌های گذشته این شرکت پرشورتر خواهد بود.

وی افزود: همواره ما از ابتدای انقلاب مرتب تحت فشار خارجی بوده‌ایم و استکبار همیشه سعی کرده کشور ما را با ایجاد تحریم‌ها و معضلات اقتصادی تحت فشار قرار بدهد که البته الان شدت پیدا کرده است به خصوص آمریکا با تمام وجود وارد شده که ضرباتی را به پیکر انقلاب، اسلام و کشور وارد کند.

این نماینده مجلس ادامه داد: ملت ما علی رغم همه مشکلاتی که به دلیل عدم مدیریت، ناهماهنگی و موازی ‌کاری به وجود آمده ملتی باهوش هستند و قطعا در یوم الله ۲۲ بهمن در جهت حمایت و دفاع از انقلاب  اسلامی و کشور شرکت می‌کنند.

محمدی خطاب به مسئولان خاطرنشان کرد: مسئولان باید سعی کنند وحدت ایجاد کنند تا اختلافات کاهش پیدا کند.

وی اظهار امیدواری کرد: ان‌شاءالله با حضور پرشور مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن امسال  دشمنان متوجه خواهند شد که این ملت از یک فهم سیاسی و درایت و عقلانیت بالا برخوردار است و در مواقع لازم عکس‌العمل‌های مناسب را نشان خواهند داد.

نماینده مردم تهران در مجلس با تاکید بر اینکه مسئولان باید از این حضور مردم درس بگیرند، گفت:  حضور مردم را هیچکس و هیچ گروهی و جناحی نباید به حساب خودش بگذارد و مسئولان باید تلاش کنند تا مشکلات مردم با دقت، مدیریت لازم و با عقلانیت حل شده و در بین مردم وحدت ایجاد کنند.

وی با اشاره به عدم شناخت درست دشمنان از مردم انقلابی و فهیم ایران در پیش‌بینی و ارزیابی‌های خود، تصریح کرد: بحمدالله انقلاب ۴۰ سالگی اش را طی می‌کند و دشمنان همیشه ارزیابی، تحلیل‌ و پیش‌بینی‌های اشتباه می‌کنند چون شناختی از مردم ایران ندارند و این‌ بار هم مثل دفعات قبل خواهند دید که اشتباه می‌کنند و ملت باهوش و فهیم ما  یک بار دیگر با درایت خود این مسئله را روشن کرده و جواب دشمنان را خواهد داد.

 محمدی با بیان اینکه حضور گسترده مردم در یوم الله 22 بهمن مسئولیت و وظایف مدیران کشور در تعهد خود به ملت را افزایش می دهد، تأکید کرد: مسئولان باید بدانند باید به مردم خدمت کنند و با تمام توان مشکلات را بررسی و آسیب‌شناسی کرده و با راهکارهای مناسب و عقلانی مشکلات را حل کنند.

به گزارش فارس نماینده مردم تهران مطالبه اصلی مردم از مسئولان را حل مشکلات اقتصادی و نظارت بر قیمت کالاها عنوان و خاطرنشان کرد: نهادهای مسئول موظف به نظارت و برنامه‌ریزی هستند و این یک اصل کلی است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet