هدر موبایل
1397/11/26 09:29:00
سرویس اقتصادی
ابراهیمی تاکیدکرد:

انتقال پتروشیمی شازند به بخش خصوصی گامی برای ورود به بحران

نماینده مردم شازند در مجلس، با بیان اینکه انتقال پتروشیمی شازند به بخش خصوصی گامی به سوی بحران و چالش تلقی می شود،گفت: حوزه نفت فاقد بخش خصوصی برند دار برای تحویل پالایشگاه شازند است.
انتقال پتروشیمی شازند به بخش خصوصی گامی برای ورود به بحران نماینده مردم شازند در مجلس، با بیان اینکه انتقال پتروشیمی شازند به بخش خصوصی گامی به سوی بحران و چالش تلقی می شود،گفت: حوزه نفت فاقد بخش خصوصی برند دار برای تحویل پالایشگاه شازند است. https://cdn.icana.ir/d/019/201804104130184097.jpg انتقال,پتروشیمی,شازند,به,بخش,خصوصی,گامی,برای,ورود,به,بحران Icana

علی ابراهیمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت پالایشگاه شازند، گفت:انتقال پالایشگاه زند به بخش خصوصی خطایی بسیار بزرگی است که می تواند پیامدهای بسیار منفی برای پالایشگاه به همراه داشته باشد.

انتقال پالایشگاه شازند به بخش خصوصی  برای چرخه حمل ونقل کشور مناسب نیست

‌نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: به مسئولان ذی ربط هشدار داده  می شود که انتقال پالایشگاه شازند به بخش خصوصی برای چرخه حمل ونقل کشور خطرناک است، بنابراین به شدت با انتقال پالایشگاه شازند به بخش خصوصی مخالف هستم.

ابراهیمی افزود: بنده  به سازمان خصوصی سازی،وزارت امور اقتصادی و دارایی و وزارت نفت  که به فکر انتقال پالایشگاه شازند به بخش خصوصی هستند ، هشدار می دهم که  در  افکار خود در  این  ارتباط  تجدید نظر کنند، زیرا با این انتقال با دست خودمان پالایشگاه شازند را وارد چالش و بحران می کنیم.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه واگذاری پالایشگاه شازند به بخش خصوصی به ضرر کشور  است، ادامه داد: واگذاری پالایشگاه شازند به سهام عدالت، سیاست بسیاری  اشتباهی  است که  با اجرای آن  باید تبعات سنگینی  را درآینده  پرداخت کرد.

نفت فاقد بخش خصوصی برند برای تحویل پالایشگاه شازند است

 عضو فراکسیون تولید و اشتغال مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه انتقال پتروشیمی شازند به بخش خصوصی گامی به سوی بحران و چالش تلقی می شود،گفت: حوزه نفت فاقد بخش خصوصی برند دار برای تحویل پالایشگاه شازند است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet