هدر اصلی
1397/11/22 01:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
/چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب از دریچه بهارستان/

آقاپور علیشاهی: حتی ایرانیان خارج از کشور نیز در راهپیمایی 22 بهمن شرکت می کنند

نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، افزود: حضور حداکثری مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و حتی ایرانیان مقیم خارج از کشور برای حمایت از استقلال و اقتدار، اهمیت بسیاری دارد، همگی را برای حضور پرشور در این روز دعوت می‌کنم.
آقاپور علیشاهی: حتی ایرانیان خارج از کشور نیز در راهپیمایی 22 بهمن شرکت می کنند نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، افزود: حضور حداکثری مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و حتی ایرانیان مقیم خارج از کشور برای حمایت از استقلال و اقتدار، اهمیت بسیاری دارد، همگی را برای حضور پرشور در این روز دعوت می‌کنم. https://cdn.icana.ir/d/019/201810101917118975.jpg آقاپور,علیشاهی:,حتی,ایرانیان,خارج,از,کشور,نیز,در,راهپیمایی,22,بهمن,شرکت,می,کنند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، معصومه آقاپور علیشاهی نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی گفت: ملت قهرمان ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن همبستگی، وحدت و استواری خود را به گونه‌ای نشان خواهند داد که حتی کسی نتواند به آن تلنگر بزند.

وی با تاکید بر ضرورت حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اظهار کرد: با حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان می‌دهیم که با وجود تفاوت سلیقه‌ها در کشور، همگی در رابطه با نظام جمهوری اسلامی و حمایت از رهبری و ولایت فقیه برابر و متحد هستیم.

وی با بیان این‌که ایرانی در مقابل دشمنان محکم و پایدار بوده و همواره عاشق خاک ایران است، گفت: همگی در روز ۲۲ بهمن، وحدت خود را در صف‌های متمادی نشان خواهیم داد، همین وحدت را نیز بعد از ۲۲ بهمن ماه حفظ کرده و دیوارهای اقتصادی را محکم می‌سازیم تا در مقابل جنگ تبلیغاتی با تدبیر جدید ایستاده و فرصتی برای دشمنان جهت خاکریزهای اقتصادی ندهیم.

نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم پیشرفت در تمامی حوزه‌ها، افزود: ما در کنار این‌که مواضع خود را نشان می‌دهیم باید در شاخه‌های اقتصادی، تکنولوژی، دانش بنیان و صادرات غیر نفتی پیشرفت کنیم و همانطور که آمریکا اقتصاد ما را مورد هدف قرار داده است، ما نیز با توانایی‌هایمان، اقتصاد آمریکا را مورد حمله قرار دهیم.

به گزارش ایسنا نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، افزود: حضور حداکثری مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و حتی ایرانیان مقیم خارج از کشور برای حمایت از استقلال و اقتدار، اهمیت بسیاری دارد، همگی را برای حضور پرشور در این روز دعوت می‌کنم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet