انتخابات ریاست جمهوری
1397/11/26 10:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها مطرح کرد:

ضرورت کنار گذاشتن اختلافات سیاسی در دهه پنجم انقلاب و اولویت قرار دادن منافع ملی

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با اشاره به ضرورت کنار گذاشتن اختلافات سیاسی در دهه پنجم انقلاب و اولویت قرار دادن منافع ملی بیان کرد: انقلاب ما در چهل سالگی باید از بلوغ سیاسی، علمی، فرهنگی و مدیریتی برخوردار باشد.
ضرورت کنار گذاشتن اختلافات سیاسی در دهه پنجم انقلاب و اولویت قرار دادن منافع ملی سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با اشاره به ضرورت کنار گذاشتن اختلافات سیاسی در دهه پنجم انقلاب و اولویت قرار دادن منافع ملی بیان کرد: انقلاب ما در چهل سالگی باید از بلوغ سیاسی، علمی، فرهنگی و مدیریتی برخوردار باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201901103504492736.jpg ضرورت,کنار,گذاشتن,اختلافات,سیاسی,در,دهه,پنجم,انقلاب,و,اولویت,قرار,دادن,منافع,ملی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اصغر سلیمی  ، سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با تاکید بر اینکه در چهل سالگی انقلاب از جریانات سیاسی انتظار بلوغ فکری و عقلی انتظار می‌رود، گفت: اختلاف نظر در بین جریانات سیاسی در همه جای دنیا دیده می‌شود، اما پافشاری بر روی برخی از اختلافات و ایجاد مشکلات برای کشور اشتباه است.

وی با اشاره به ضرورت کنار گذاشتن اختلافات سیاسی در دهه پنجم انقلاب و اولویت قرار دادن منافع ملی بیان کرد: در فرهنگ و مذهب ما چهل سالگی نشانگر پختگی و بلوغ است. به بیان دیگر انقلاب ما در چهل سالگی باید از بلوغ سیاسی، علمی، فرهنگی و مدیریتی برخوردار باشد.

وی در ادامه اظهار کرد: ما امروز نباید اشتباهات گذشته را با اختلاف نظر تکرار کنیم. در شرایط امروز آمریکا تحریم‌های سنگینی را علیه ما به راه انداخته است و توطئه‌هایی در سر دارد، همدلی و وحدت حول منافع ملی از ضروریات انقلاب چهل ساله است.

نماینده مردم سمیرم در مجلس تصریح کرد: امروز ما بیش از گذشته نیاز به همدلی و وحدت در بین جریانات سیاسی را داریم. اختلاف نظر و انتقاد باید در بین جریانات باشد اما این اختلاف و انتقاد نباید باعث تشتت و آسیب به اهداف انقلاب شود. گرایش‌های سیاسی و احزاب باید در کنار یکدیگر تلاش خود را حول منافع ملی برای تحقق آرمان‌های نظام بیشتر کنند.

سلیمی در ادامه تاکید کرد: اگر در بین جریانات سیاسی اختلافات وجود داشته باشد و هر کس به فکر منافع حزب و گروه خودش باشد، سنگ اندازی‌هایی انجام می‌شود و کشور نمی‌تواند مسیر رشد و توسعه را طی کند. اگر اتحاد و همدلی در بین جریانات سیاسی وجود نداشته باشد و به کشور ضرر وارد شود از اهداف انقلاب دور می‌شویم.

وی افزود: امروز دشمن نیز به دنبال اختلاف در بین جریانات سیاسی است. ما انتظار داریم در چهل سالگی انقلاب شاهد بلوغ فکری و عقلی و کنار هم بودن جریانات سیاسی باشیم. ریش سفیدان جریانات سیاسی می‌توانند نقش مؤثری در همکاری حداکثری جریانات سیاسی ایفا کنند.

به گزارش ایسنا سلیمی در پایان گفت: ریش سفیدان جریانات سیاسی باید در سطح کلان در کنار یکدیگر بنشینند و با توجه به نگرش جریانات و منافع ملی کشور اختلاف نظرات را به حداقل برسانند و برای پیشبرد اهداف انقلاب برنامه ریزی کنند. اختلاف نظر در بین جریانات سیاسی در همه جای دنیا دیده می‌شود اما پا فشاری بر روی برخی از اختلافات و ایجاد مشکلات برای کشور اشتباه است.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet