هدر موبایل
1397/11/24 08:14:00
سرویس اقتصادی
حسین زاده بحرینی خبر داد:

تمدید قانون آزمایشی مالیات بر ارزش افزوده در کمیسیون تلفیق بودجه 98

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: قانون آزمایشی مالیات بر ارزش افزوده در کمیسیون تلفیق بودجه ۹۸ تمدید شد چراکه بررسی لایحه جدید مالیات بر ارزش افزوده تا پایان سال به اتمام نمی رسد.
تمدید قانون آزمایشی مالیات بر ارزش افزوده در کمیسیون تلفیق بودجه 98 عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: قانون آزمایشی مالیات بر ارزش افزوده در کمیسیون تلفیق بودجه 98 تمدید شد چراکه بررسی لایحه جدید مالیات بر ارزش افزوده تا پایان سال به اتمام نمی رسد. https://cdn.icana.ir/d/019/201902103293772969.jpg تمدید,قانون,آزمایشی,مالیات,بر,ارزش,افزوده,در,کمیسیون,تلفیق,بودجه,98 Icana

محمدحسین حسین زاده بحرینی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از نهایی شدن لایحه مالیات بر ارزش افزوده در کمیسیون اقتصادی خبر داد و گفت: تفاهم خوبی در بخش لایحه مالیات بر ارزش افزوده با دولت صورت گرفته و متن کنونی مصوب در کمیسیون اقتصادی بهتر از لایحه اولیه دولت شده است.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه هم اکنون لایحه مالیات بر ارزش افزوده آماده ارسال به صحن علنی است، افزود: بعید به نظر می رسد در فاصله زمانی تا پایان سال جاری بررسی لایحه مالیات بر ارزش افزوده در صحن  علنی مجلس پایان یافته و نهایی شود، چراکه مراحل تایید شورای نگهبان نیز باید طی شده و احتمالا رفت و برگشت هایی خواهد داشت.

مهلت اجرای آزمایشی قانون مالیات بر ارزش افزوده در پایان سال ۹۷ به اتمام می‌رسد

وی ادامه داد: به صورت طبیعی بررسی اینگونه لوایح  سنگین حدود ۲ تا ۳ ماه زمان می‌برد، بنابراین احتمال اینکه در سال ۹۷  لایحه  مالیات بر ارزش افزوده نهایی شود خیلی کم است.

حسین زاده بحرینی با بیان اینکه در پایان سال97 مهلت اجرای آزمایشی قانون مالیات بر ارزش افزوده به اتمام می‌رسد، گفت:کمیسیون تلفیق بودجه سال 98 در جریان بررسی بودجه با توجه به اتمام مهلت این قانون مصوب کرد که اجرای آزمایشی قانون مالیات بر ارزش افزوده در سال 98 تمدید شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه دولت تمدید قانون آزمایشی مالیات بر ارزش افزوده را در لایحه بودجه سال 98 نیاورده بود به تصور اینکه مجلس لایحه جدید مالیات بر ارزش افزوده را تصویب می کند، تصریح کرد: جمع بندی کمیسیون تلفیق بودجه سال 98 این بود که در سال ۹۷ بررسی لایحه مالیات بر ارزش افزوده تمام نمی‌شود و ممکن است به ماه‌های ابتدایی سال ۹۸ کشیده شود، لذا بهترین تصمیم برای اینکه  خلاء قانونی ایجاد نشود این بوده که قانون تمدید شود.

بیشتر بخوانید

لایحه مالیات بر ارزش افزوده نهایی شد

اخذ مالیات بر ارزش افزوده از زمین های رها شده داخل شهرها/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet