هدر موبایل
1397/11/24 13:55:53
سرویس حوزه ریاست
دکتر لاریجانی در دیدار با "کی شی دا":

روابط ایران و ژاپن بر بستر فرهنگی استوار است

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: روابط ایران و ژاپن بر بستر فرهنگی استوار است.
روابط ایران و ژاپن بر بستر فرهنگی استوار است رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: روابط ایران و ژاپن بر بستر فرهنگی استوار است. https://cdn.icana.ir/d/019/201902101882125623.jpg روابط,ایران,و,ژاپن,بر,بستر,فرهنگی,استوار,است Icana

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی در دومین روز سفر خود به ژاپن با "کی شی دا"رئیس گروه دوستی پارلمانی ژاپن و ایران دیدار و گفت وگو کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی در این دیدار با اشاره به نقش موثر "کی شی دا" در گسترش روابط دو کشور افزود: روابط ایران و ژاپن بر بستر فرهنگی استوار است.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در ذهن مردم ایران هیچ نقطه منفی نسبت به ملت ژاپن وجود ندارد و علاقه مند به گسترش روابط با کشور شما هستند، البته برخی کشورها در مسیر این روابط مشکلاتی ایجاد می کنند که باید برای مدیریت آن چاره اندیشی شود و به طور قطع نقش شما و گروه دوستی برای حل این مشکل موثر است.

رئیس قوه مقننه کشورمان با اشاره به نشست دیروز خود با برخی صنعتگران و شرکت های مهم اقتصادی توکیو گفت: این شرکت ها در زمینه نفت، گاز، پتروشیمی، صنایع دارویی و محیط زیست پروژه های مهمی را در ایران دنبال می کردند که فعالیت آنها متوقف شده است و مسئولان این شرکت ها بر این باور بودند که باید راه حلی در سیستم دولتی ژاپن اتخاذ شود که با توجه به تجربیات شما و کمک گروه دوستی می توانید در این زمینه گام بردارید و ما نیز به شما کمک خواهیم کرد./

خبرنگار: محمود صادقیان

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet