هدر موبایل
1397/11/24 16:42:46
سرویس سیاسی
/تبیین گام دوم انقلاب از سوی رهبری در نگاه نمایندگان ملت/

پیام رهبری چراغ راه دهه پنجم انقلاب است

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: پایان سال چهلم انقلاب و آغاز دهه پنجم اقتضائات خود را دارد و پیام رهبری چراغ راه این دوران است.
پیام رهبری چراغ راه دهه پنجم انقلاب است نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: پایان سال چهلم انقلاب و آغاز دهه پنجم اقتضائات خود را دارد و پیام رهبری چراغ راه این دوران است. https://cdn.icana.ir/d/019/201708109274025556.jpg پیام,رهبری,چراغ,راه,دهه,پنجم,انقلاب,است Icana

سید حسین نقوی حسینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،تصریح کرد:این پیام برای همه مسئولین، نهاد ها و آحاد ملت قابل استفاده و مهم است و چارچوب اصلی حرکت نظام در سالهای آینده است وبرهمه واجب است که بر اساس آن سیاست گذاری کرده و حرکت کنند.

وی افزود:عدالت یکی از آرمان های اصلی انقلاب و بندهای مهم و مورد تاکید رهبری در این نامه است و مقابله با تبعیض،ویژه خواری،رانت و امضاهای طلایی در کنار توجه به محرومین و مناطق محروم از رئوس این مطالبه حق آیت الله خامنه ای است که باوجود همه تلاش ها و گشایش هایی که در این موضوعات در سالهای پس از انقلاب شاهد بودیم هنوز با نقطه آرمانی فاصله داریم.

وی خاطرنشان کرد: مردم در 22بهمن نشان دادند پای نظام و انقلاب هستند ولی به این معنا نیست که از کاستی ها و مشکلات رضایت دارند و همه ارکان نظام موظف هستند که برای استقرار عدالت  تلاش کنند و دستگاه های نظارتی در این مورد وظیفه بیشتری دارند.

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به فراز دیگر نامه رهبری در بخش سیاست خارجی گفت: ایران از کشوری که پایگاه مستشاران آمریکایی بود وبه عنوان ژاندارم رژیم آمریکا درمنطقه نقش آفرینی می کرد پس از انقلاب به کشوری تبدیل شد که بر سر آمریکا فریاد می کشد و مانع اجرای سیاست های سلطه جویانه این کشور در منطقه است و امروز جریان  وگروهی نیست که نداند آمریکا غیر قابل اعتماد است و در نگاه ملت اعتباری ندارد و ما این را با تجربه آموختیم.

وی ادامه داد:در کنار آمریکا برخی از کشور های اروپایی و عروسک های خیمه شب بازی آنها در کشور های عربی هم قابل اعتماد نیستند چرا که اروپا نشان داد با وجود اینکه ادعا می کرد مستقل از آمریکا تصمیم می گیرد جسارت مستقل بودن را ندارد وفقط وقت ملت مارا تلف کرد،البته ما به دنبال قطع ارتباط و مذاکره نیستیم اما باید بدانیم نمی شود روی اروپاییان حساب کرد و در مقابل باید پنجره های جدیدی را پیش روی سیاست خارجی باز کنیم و با اصل "عزت،حکمت،مصلحت"از ظرفیت های دیگر کشورها در خاور دور و شرق اروپا بهره برد./

پایان پیام.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet