هدر موبایل
1397/11/26 09:47:00
سرویس اقتصادی
سیاوشی با توهین آمیز خواندن نحوه توزیع گوشت با کارت ملی؛

برای عبور از بحران اقتصادی نیاز به نقشه راه و برنامه داریم

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس، توزیع گوشت با کارت ملی توهین به مردم شریف ایران دانست و گفت: باید به یک نقشه راه و برنامه مشخصی برای مدیریت و عبور از بحران اقتصادی رسید.
برای عبور از بحران اقتصادی نیاز به نقشه راه و برنامه داریم نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس، توزیع گوشت با کارت ملی توهین به مردم شریف ایران دانست و گفت: باید به یک نقشه راه و برنامه مشخصی برای مدیریت و عبور از بحران اقتصادی رسید. https://cdn.icana.ir/d/019/201901109666567466.jpg برای,عبور,از,بحران,اقتصادی,نیاز,به,نقشه,راه,و,برنامه,داریم Icana

طیبه سیاوشی شاه عنایتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به صف‌های طویل ایجاد شده برای خرید گوشت قرمز، گفت: نحوه صحیح توزیع یکی از شاخص‌های عدالت در شرایط تحریم به شمار می‌آید و اگر از شاخص‌های حداکثری عدالت همچون درآمد بگذریم توزیع در مسائل حداقلی یا همان معیشتی مردم باید کاملا عادلانه باشد.

علیرغم اینکه ایران تجربه تحریم در 8 ساله جنگ تحمیلی را دارد و چندین ماه است از تحریم‌های شدید کالاهای اساسی و دارو می‌گذرد اما هنوز به یک نقشه راه و برنامه مشخصی برای مدیریت و عبور از این بحران نرسیده‌ایم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: توزیع گوشت با کارت ملی و ایجاد صف‌های طویل توهین به مردم شریف ایران است و هیچ تحریمی نمی‌تواند توجیه کننده این رفتارِ ناشی از  سوءمدیریت باشد.

لزوم افزایش نظارت‌ بر نوع و نحوه توزیع‌ مواد غذایی

وی همچنین افزود: علیرغم اینکه ایران تجربه تحریم در 8 ساله جنگ تحمیلی را دارد و چندین ماه است از تحریم‌های شدید کالاهای اساسی و دارو می‌گذرد اما هنوز به یک نقشه راه و برنامه مشخصی برای مدیریت و عبور از این بحران نرسیده‌ایم.

سیاوشی شاه‌عنایتی افزایش نظارت‌ بر نوع و نحوه توزیع‌ مواد غذایی را ضروری دانست و گفت: جلوگیری از قاچاق دام ماده، واردات بیشتر گوشت قرمز با کیفیت، پیدا کردن شیوه مناسب برای توزیع و گسترش فروشگاه‌های توزیع‌کننده و...ازجمله سیاست‌گذاری‌های صحیح برای عبور از این بحران به شمار می‌آیند.

باید در آستانه سال جدید با مدیریت قیمت گوشت و توزیع آن، نگرانی‌ها را برطرف کرد

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به نزدیک شدن به عید نوروز و افزایش تقاضای شهروندان و روستاییان برای خرید گوشت قرمز و مرغ، تاکید کرد: باید در آستانه سال جدید با مدیریت قیمت گوشت و توزیع آن، نگرانی‌های  مردم  را برطرف کرد تا نسبت به تامین آسان معیشت‌شان احساس امنیت کنند نه آنکه در روزهای منتهی به سال آینده شاهد افزایش هرج و مرج‌ در بازار باشیم./

پایان پیام       

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet