هدر موبایل
1397/11/24 17:43:29
سرویس اقتصادی
/تبیین گام دوم انقلاب از سوی رهبری در نگاه نمایندگان ملت/

مشکلات اقتصادی با اجرای دستورات رهبری برطرف می شود

عضو هیئت رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس می گوید با اجرای دستورات قاطع مقام معظم رهبری زمینه اجرایی شدن بیانیه گام دوم انقلاب فراهم می شود.
مشکلات اقتصادی با اجرای دستورات رهبری برطرف می شود عضو هیئت رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس می گوید با اجرای دستورات قاطع مقام معظم رهبری زمینه اجرایی شدن بیانیه گام دوم انقلاب فراهم می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201901100792872526.jpg مشکلات,اقتصادی,با,اجرای,دستورات,رهبری,برطرف,می,شود Icana

هادی قوامی عضو هیئت رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری گفت: مجلس و دولت سالهاست که فرمایشات مقام معظم رهبری را دنبال می‌کنند اما در زمینه عملیاتی شدن عملکرد مناسبی نبوده است.

نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر لزوم اجرایی شدن این بیانیه اظهار داشت: مقام معظم رهبری در شعارهای سالانه مطالبی را در ارتباط با بحث اقتصادی فرمودند  اما متاسفانه عملیاتی نمی‌شود که به نظر می‌رسد خود مقام معظم رهبری باید ورود کنند.

وی بیان داشت:مقام معظم رهبری با ورود به این مسائل و با صدور دستورات قاطع می‌توانند بخش های عمده این بیانیه را به سمت اجرایی شدن حرکت دهند چرا که دولت ها معمولا درگیر روزمرگی ها می شوند و نمی توانند اقتصاد را به معنای واقعی مردمی کنند و دست از تصدی‌گری بردارند.

قوامی در ادامه گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به لزوم تقویت حوزه بخش خصوصی اظهار داشت: باید از کارآفرینان قوی حمایت کنیم اما شرایط برای کارآفرینی در کشور فراهم نیست دستورات قاطع می تواند این فضا فراهم کند از سوی دیگر قوه قضاییه باید ضمانت دهد از کارآفرینان حمایت می کند.

این نماینده مجلس در خصوص رفع بودجه‌ بندی معیوب اظهار داشت:دستگاه‌های زیرمجموعه نهاد مقام معظم رهبری به مردم و کارآفرینان قوی بخش خصوصی واگذار شوند این یک اقدام سریع و تأثیرگذار خواهد بود.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس گفت:باید پذیرفت در اجازه ندادیم خصوصی در کشور  رشد کند، بنابراین باید مسائل حل شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet