شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1397/11/27 08:09:00
سرویس اقتصادی
نعمتی:

قیمت ارز بیش از 8 تا 9 هزار تومان نیست

سخنگوی هیئت رییسه مجلس، معتقد است بانک مرکزی می تواند با تسهیل فضای کسب و کار قیمت ارز را به رقم واقعی که بیش از ۸ تا ۹ هزار تومان نیست، برساند.
قیمت ارز بیش از 8 تا 9 هزار تومان نیست سخنگوی هیئت رییسه مجلس، معتقد است بانک مرکزی می تواند با تسهیل فضای کسب و کار قیمت ارز را به رقم واقعی که بیش از 8 تا 9 هزار تومان نیست، برساند. https://cdn.icana.ir/d/019/201702103705164565.jpg قیمت,ارز,بیش,از,8,تا,9,هزار,تومان,نیست Icana

بهروز نعمتی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اظهارات رئیس کل بانک مرکزی مبنی بر اینکه بانک مرکزی برنامه هایی برای کاهش قیمت ارز دارد، گفت: این موضوع که بانک مرکزی بخواهد قیمت ارز را کاهش دهد در عمل اتفاق نمی افتد، مگر اینکه ساز و کارهای بازار تنظیم، صادرات رونق  و فضای کسب و کار تسهیل شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه اگر  فضای کسب و کار تسهیل شود، قیمت ارز بیش از ۸ تا 9 هزار تومان نخواهد بود، افزود: در حال حاضر ساز و کار مناسب در بازار  و تسهیل فضای کسب و کار وجود ندارد، بنابراین هم اکنون باید فضا و شرایط جهت اینکه افراد مختلف از جمله تجار و  تولید کننده بتوانند در کشور سرمایه‌گذاری کنند، تسهیل شود.

بانک مرکزی چاره ای جز تسهیل فضای کسب و کار ندارد

وی با اشاره به اینکه بانک مرکزی می‌تواند با اقدامات خود فضای کسب و کار را تسهیل کند، ادامه داد: بانک مرکزی چاره ای جز تسهیل فضای کسب و کار ندارد، چراکه امروز شرایط بازار رقابتی بوده و هر کسی که در بازار توانمندی بیشتری داشته و بتواند خود را بیشتر با بازار  مانوس و همراه کند توفیقات بیشتری نصیبش می‌شود.

یورو و دلار

 

تسهیل فضای کسب و کار بازار ارز را به تعادل می‌رساند

نعمتی اظهار داشت: بسیاری از سرمایه‌گذاران و افرادی که در حوزه اقتصادی توانمند هستند، با دست انداز های متعددی رو به رو می شوند و متاسفانه فضا در اختیار تولید کننده و کسبه قرار نمی گیرد تا فضای کسب و کار رونق گیرد.

 سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه با تسهیل فضای کسب و کار بازار ارز خود را به تعادل می‌رساند، تصریح کرد: با اقدامات دستوری بازار ارز به ثبات لازم نمی‌رسد و سخت به ثبات دست خواهد یافت، بنابراین باید فضای کسب و کار را تسهیل و صادرات را رونق داد.

بیشتر بخوانید

موج دوم کاهش قیمت ارز تا مرز ۸ هزار تومان در روزهای آینده کلید می خورد

قیمت دلار به کمتر از ۱۰ هزار تومان می رسد/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet